Bariiska konjac qalalan Shirataki Rice | Ketoslim Mo
Sharaxaadda Badeecada
Qaabku waa la mid yahay bariiska caadiga ah, laakiin wuxuu faa'iido badan u leeyahay caafimaadka.shirataki bariisWaxay ku yar tahay kalooriyada iyo karbohaydraytyada, sidaa darteed waa mid aad u fiicanbeddelka cuntadahaddii aad isku dayeyso inaad miisaankaaga dhimo ama aad xakameyso sonkorta.Isku qasista bariiskaaga maalinlaha ah sidoo kale waa faa'iido.Bariis konjac qalalanwaxaa laga sameeyaa xididdadawarshadda konjacwaxayna leedahay maaddooyin nadiif ah oo la raad raaci karo, taasoo ka dhigaysa beddel ku habboon bariiska caadiga ah.
Macluumaadka nafaqada
| Qiimaha Caadiga ah: | 200g kiiba(bariis qalalan oo la kariyey) |
| Tamarta: | 28.4kcal/119kJ |
| Dufanka Guud: | 0g |
| Kaarboohaydrayt: | 6g |
| Faybar | 0.6g |
| Borotiin | 0.6g |
| Sodiyam: | 0mg |
| Magaca alaabta: | Shirataki qallalanBariiska Konjac |
| Faahfaahinta: | 200g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Biyo,Burka Konjac |
| Ka kooban Dufan (%): | 5Kcal |
| Astaamaha: | Gluten la'aan/ Borotiin yar/Dufan yar |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Sahay hal-joojin ah (laga bilaabo naqshadeynta ilaa wax soo saarka) 2. In ka badan 10 sano oo waayo-aragnimo ah 3. Adeegga ODM ee OEM ODM 4. Muunado bilaash ah 5. Tirada dalabka ugu yar ee ugu yar |
Xaqiiqooyin ku saabsan Bariiska Shirataki Konjac
Shirataki bariis(amabariis qalalan oo konjac ah) waxaa laga sameeyaywarshadda konjacwaxayna ka kooban tahay 97% biyo iyo 3% faybar.
Bariis qalalan wuxuu noqdaa mid dabacsan wuxuuna leeyahay qaab jelly u eg ka dib marka uu nuugo biyaha oo uu qooyo.
Bariiska qalalan ee Konjac waa cunto wanaagsan oo loogu talagalay dhimista miisaanka iyo xakamaynta sonkorta, sababtoo ah 100 garaam oo bariis qalalan oo konjac ah wuxuu ka kooban yahay oo keliya kalooriyada 73KJ iyo 4.3 garaam oo karbohaydraytyo ah, dufanka iyo sonkortuna waa 0.
Qaabka bariiska shirataki wuu isbeddeli doonaa ka dib marka la qaboojiyo, markaa ha barafeynin alaabta laga sameeyay bariiska shirataki! Ku kaydi heerkulka qolka!
Tilmaamaha Karinta
(Saamaynta bariiska iyo biyuhu waa 1: 1.2)





