Bariis Hore Loo Kariyey oo Faybar Badan Leh Konjac Bariis | 0 sonkor, kaloori yar | Ketoslim Mo
Ku saabsan shayga
Ketoslim MoFaybar Sare oo Hore loo KarsadayBariiska Konjacwaa cunto faybar badan leh oo dufan yar leh. Waxaa laga sameeyay konjac caadi ah waana qani ku ah faybarka cuntada, kaas oo kor u qaada caafimaadka caloosha iyo mindhicirka isla markaana xakameeya heerarka sonkorta dhiigga. Waa cunto ku habboon kuwa ka walwalsan cuntada.
Ku saabsan shayga
1. DUFAN YAR:Faybar sare leh oo hore loo kariyeybariis konjac ahwaa cunto dufan yar leh. Waxay ku yar tahay dufanka marka loo eego bariiska caadiga ah ama cuntooyinka kale ee aasaasiga ah, taas oo gacan ka geysata xakamaynta qaadashada kalooriga. Waa doorashada ugu fiican ee dadka ka walwalsan cayilka iyo dufanka xad-dhaafka ah.
2. CUNTADA AAD U FUDUD:Faybar sare leh oo hore loo kariyeybariis konjac ahwaa hodan ku ah faybarka cuntada. Faybarka cuntadu waa lama huraan u ah caafimaadka caloosha iyo mindhicirka, kor u qaadida dhaqdhaqaaqa mindhicirka, ka hortagga calool istaagga iyo ka caawinta xakamaynta rabitaanka cuntada. Doorashada faybarka badan.bariis konjac ahcuntada aasaasiga ah waxay kordhin kartaa qaadashadaada faybarka cuntada waxayna wanaajin kartaa shaqada mindhicirkaaga.
3. GLUTEN LA'AAN:Faybar Sare oo Hore loo kariyeyBariiska Konjacwaa cunto aan lahayn gluten oo loogu talagalay dadka qaba xasaasiyadda gluten ama jahwareerka gluten. Gluten waa borotiin laga helo badar badan, laakiin wuxuu sababi karaa falcelin xasaasiyadeed oo aan fududayn ama aan fiicnayn dadka qaar. Adigoo dooranaya gluten-freebariis konjac ah, waxaad ku raaxaysan kartaa cunto fudud oo dhadhan fiican leh adigoo ka fogaanaya dhibaatooyinka la xiriira gluten-ka.
Macluumaadka Nafaqada
| Xaqiiqooyinka Nafaqada | |
| 2 qaybood halkii weel | |
| Cabbirka wax lagu kala qaybiyo | 1/2 xirmo (100g) |
| Tirada halkii adeeg: | 334 |
| Kalooriyada | |
| % Qiimaha Maalinlaha ah | |
| Wadarta Dufanka 0.6g | 1% |
| Dufan Buuxa 0g | 0% |
| Dufanka Trans 0g | |
| Wadarta Kaarboohaydraytka 72g | 24% |
| Borotiin 5.1g | 9% |
| Faybarka Cuntada 8.1g | 32% |
| Wadarta Sonkorta 0g | |
| Ku dar 0g oo Sonkor lagu daray | 0% |
| Sodiyam 0g | 0% |
| Ma aha ilo kaloori oo muhiim ah oo ka yimaada dufanka, dufanka buuxa, dufanka trans, kolestaroolka, sonkorta, fiitamiin A, fiitamiin D, kalsiyum iyo birta. | |
| *Qiimaha Boqolkiiba Maalinlaha ah waxay ku salaysan yihiin cunto 2,000 oo kaloori ah. | |
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Bariiska Konjac ee Faybar Sare leh oo la kariyey |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Bariis,budada konjac, galleyda amylose oo sareysa (adkaysta) istaarij |
| Astaamaha: | Gluten La'aan/Dufan Yar/Faybar Sare/Sodium La'aan |
| Shaqada: | Miisaan dhimis, Yaraynta Sonkorta Dhiigga, Beddelka Cuntada Khudaarta |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Miisaanka saafiga ah: | 80-120g (la beddeli karo) |
| Faybarka cuntada: | 8.1g |
| Ka kooban Dufan: | 0.6g |
| Muddada Khafiska: | 12 Bilood |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Sahay hal-joojin ah |
| 2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano | |
| 3. OEM ODM OBM waa la heli karaa | |
| 4. Muunado bilaash ah | |
| 5. MOQ yar |
Sawirka Faahfaahinta
Xaaladaha Khuseeya
Warshadda






