Bariis Boorash ah oo la shiiday | Dhadhanka bariiska Aasiya ee Konjac, karbohaydrayt hooseeya | Ketoslim Mo
Ku saabsan shayga
Bariis qaro weyn oo boorash Konjac ahwaa bariis degdeg ah, maaddooyinka ugu muhiimsan waa bariiska boorashka iyo konjac. Boorashku wuxuu qani ku yahay faybarka cuntada, konjac-na wuxuu qani ku yahay glucomannan iyo faybarka cuntada, sidaa darteed bariiskani waa bariis caafimaad qaba oo leh faybar badan. Wuxuu kor u qaadi karaa dheefshiidka mindhicirka, wuxuu ilaalin karaa caafimaadka mindhicirka, wuxuuna hagaajin karaa deegaanka mindhicirka. Boorashka Konjac iyo bariiska qallafsan kuma jiraan sonkor waxayna sidoo kale u fiican yihiin dadka qaba sonkorowga. Cunista iyaga oo ah cunto aasaasi ah waxay ilaalin kartaa ama yareyn kartaa sonkorta dhiigga.
Astaamaha
• Dufan aan lahayn, sonkor ma leh, kalooriyo yar
• Qani ku ah faybar
• gluten la'aan
Waxay ka gudubtay HACCP, IFS, BRC, FDA, QS, JAS, Kosher iyo shahaadooyin kale, taasoo ka dhigaysa cunto xalaal ah oo qumman.
Calaamadaha Alaabta
| Magaca alaabta: | Bariiska roughage-ka ee Konjac boorashka |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 336g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Bariiska Konjac (biyo, budada Konjac, istaarijka tapioca), badarka boorashka |
| Astaamaha: | Gluten la'aan/dufan la'aan/ |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Sahay hal joogsi ah Shiinaha 2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3. OEM&ODM&OBM ayaa diyaar ah 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
SIDA LOO CUNTO/ISTICMAALAYO:
1. Fur baakadda.
2. Ku dar cunto kasta ama maraq, saxan dhinac ah oo aad ku cuni karto.
3. Bariiska konjac-ga ah oo diyaar u ah in la cuno waa cunto degdeg ah oo aad ku raaxaysato.
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 316Kcal |
| Borotiin: | 1.4g |
| Dufanka: | 1.1g |
| Kaarboohaydrayt: | 14.8g |
| Sodiyam: | 8mg |
Alaabo dheeraad ah oo la sahamin karo
Dadku sidoo kale way weydiiyaan
Ketoslim mo Co., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.
Baasto konjac ma kuu xun tahay?
Maya, waxaa laga sameeyay faybarka cuntada ee biyaha ku milma, kaas oo ka caawiya dhimista miisaanka.
Maxaa loo mamnuucay xididka konjac ee Australia?
In kasta oo badeecada loogu talagalay in lagu cuno iyadoo si tartiib ah loo cadaadiyo weelka, haddana macaamiilku wuxuu nuugi karaa badeecadda xoog ku filan si uu si aan ula kac ahayn ugu rido marinnada neefta. Khatartaas awgeed, Midowga Yurub iyo Australia waxay mamnuuceen jelly-ka miraha ee Konjac.
Baasto konjac ah ma ku xanuujin karaa?
Maya, laga sameeyay xididka konjac, kaas oo ah nooc ka mid ah dhirta dabiiciga ah, baasto konjac ah oo la qalajiyey waxba kuuma dhimi doonto.
Baasto konjac ah ma Keto baasto baasto ah baa?
Baastada Konjac waa mid aan lahayn wax saameyn ah oo ku saabsan keto. Waxay yihiin 97% biyo iyo 3% faybar. Faybarku waa karbohaydrayt, laakiin wax saameyn ah kuma laha insulinta.






