Bur glucomannan oo laga soo saaray budada konjac ee dabiiciga ah | Ketoslim Mo
Budada Konjacwaa nooc ka mid ah faybarka cuntada ee milmi kara, kaas oo qaab-dhismeedka iyo shaqada u eg pectin. Waxay inta badan ka kooban tahay glucomannan, kaas oo ka kooban gulukoos iyo unugyo mannose ah. Waxay inta badan ku baxdaa meelaha diiran ee Aasiya, sida Sichuan, Yunnan, Chongqing, iwm.
Budada Konjac waa cunto dabiici ah oo saafi ah, iyada oo aan lahayn midabyo waxyeello leh iyo waxyaabo ilaaliya caafimaadka aadanaha. Dhaqan ahaan waxaa loo isticmaalaa cuntooyinka cuntada, Shiinaha.tofu konjac ahwaxaa laga sameeyay maaddadan waxayna qani ku tahay faybarka cuntada iyo borotiinka, laakiin hadda waxaa loo isticmaalaa hab kale oo lagu dhimo miisaanka. Waxay sidoo kale hoos u dhigi kartaa heerarka sonkorta dhiigga. Doorka miisaanka oo yaraada.
Muuqaalka: budada cad
Habka qalajinta: buufin qalajinta iyo qaboojinta qalajinta
Dhadhan: Dhadhan konjac cusub
Muddada kaydinta: 12 bilood
wax lagu daro cuntada konjac budada xanjada bur glucomannan
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | budada konjac-Ketoslim Mo |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 25KG |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Burka Konjac, Biyaha |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan, karbohaydrayt yar/ |
| Shaqada: | miisaanka oo yaraada, sonkorta dhiigga oo yaraata,baasto cunto |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 680KJ |
| Sonkor: | 0g |
| Dufanka: | 0 g |
| Kaarboohaydrayt: | 0g |
| Sodiyam: | 50 mg |
Qiimaha Nafaqada
Cunto Ku Habboon oo Beddelaysa - Cunto Cunto Caafimaad Leh
Waxay ka caawisaa luminta miisaanka
Kalori yar
Ilo wanaagsan oo ah fiber cunto
Faybarka cuntada ee milmi kara
Yaree kolestaroolka dhiigga oo sarreeya
Keto-ku-habboon
Hoos u dhac ku yimaada sonkorta dhiigga (hypoglycemia)
Waa maxay burka konjac ee dabiiciga ah?
| Tallaabada 1aad | Baasto bur ah oo Konjac ah ayaa ku timaada noocyo kala duwan waxaana laga sameeyaa xididka geedka konnyaku imo, kaas oo ah geed duurjoog ah oo u eg yam oo u dhashay Aasiya. Xididka geedka waxaa ku jira biyo badan iyo faybar. Burka khudradda ee geedkan waxaa loo yaqaan konjac f.lour. |
Wax badan ka baro Alaabooyinka Ketoslim Mo
Su'aalaha Badiya La Weydiiyo
Waa maxay waqtiga ugu dhaqsaha badan ee la keeno baastada Konjac?
Ma jiraan Baasto Konjac ah oo Xalaal ah oo Shahaado haysta?
Ma bixin kartaa macluumaad ku saabsan Baastada Konjac ee Degdegga ah?
Shahaadooyinkee ayaa looga baahan yahay Dhoofinta Konjac ee Bariga Dhexe?
Halkee ayaan ka heli karaa Baasto Konnyaku oo tayo sare leh oo dufan yar leh?
Waa maxay sax ahaan konjac?
Ereyga ama magaca konjac waxaa laga yaabaa inuu dadka qaar aan aqoon u lahayn, taasoo la yaab leh marka la eego inuu asal ahaan ka soo jeedo waddamada Aasiya. Konjac waa geed laga helo Shiinaha iyo guud ahaan Bariga iyo Koonfur-bari Aasiya, laakiin kaabista cuntada, miraha konjac badanaa waxaa loo beddelaa budo ka dibna waxaa loo farsameeyaa cuntooyin kala duwan oo konjac ah sida baasto konjac ah, bariis konjac ah, tofu konjac ah, cunto fudud oo konjac ah, iwm.
Konjac aad ayuu ugu yar yahay Galbeedka mana la oga waxa uu sameeyo, marka laga reebo alaab-qeybiyeyaasha ku takhasusay iibinta budada, waxaa laga yaabaa inay ka heli karaan ama aysan ka heli karin aaggaaga haddii aadan ka iibsan internetka.
Waa maxay glumannan?
Markaad raadineyso kaabisyo laga sameeyay konjac, waxaad u maleyneysaa in loogu yeeri doono "Budada konjac ee dabiiciga ah." Glucomannan waa faybar laga helo konjac, budadana waxaa la sheegay inay leedahay faa'iidooyin caafimaad oo kala duwan. Sidaa darteed, budooyinka laga sameeyo konjac waxaa lagu calaamadeeyaa fiilooyinka ay ku jiraan, ee ma aha dhirta.



