Baasto Konjac oo caato ah Dhadhanka Yaanyada Ketoslim Mo cuntooyinka dabiiciga ah Vermicelli
Baasto degdeg ah, dhadhan yaanyo, mid ka mid ah taxanaheena ugu iibinta badan. Waxaa badanaa loo yaqaan shiratakibaasto, baasto konjac ah waa baasto laga sameeyay corm-ka yam konjac. Waa baasto fudud oo ku dhowaad hufan oo dhadhan u yeelata wax kasta oo la socda. Sidoo kale loo yaqaan baasto Miracle ah, baasto Shirataki ah, si ka duwan taxanaha kale, baasto degdeg ah waxay leedahay tamar badan, wali waxay leedahay faybar sare, karbohaydrayt badan (ka yar baasto caadi ah), tanVermicelli(spaghetti) waa doorashada ugu habboon ee ku habboon, waxaad ku raaxaysan kartaa cuntadaada macaan marka aad hesho keenista.
| Magaca alaabta: | Baasto yaanyo degdeg ah |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 180g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Bur Konjac, Biyo |
| Muddada khaanadaha: | 9 bilood |
| Astaamaha: | Gluten la'aan/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiineeska saadka hal-joojin ah2. Khibrad ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM ayaa diyaar ah4. Muunado bilaash ah5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 254KJ |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 1.7g |
| Kaarboohaydrayt: | 8.2g |
| Sodiyam: | 980 mg |
| Faybar: | 6.4g |
Alaabo dheeraad ah oo la sahamin karo
Ketoslim mo Co., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.

Baasto konjac ma kuu xun tahay?
Maya, waxaa laga sameeyay faybarka cuntada ee biyaha ku milma, kaas oo ka caawiya dhimista miisaanka.
Maxaa loo mamnuucay xididka konjac ee Australia?
In kasta oo badeecada loogu talagalay in lagu cuno iyadoo si tartiib ah loo cadaadiyo weelka, haddana macaamiilku wuxuu nuugi karaa badeecadda xoog ku filan si uu si aan ula kac ahayn ugu rido marinnada neefta. Khatartaas awgeed, Midowga Yurub iyo Australia waxay mamnuuceen jelly-ka miraha ee Konjac.
Baasto konjac ah ma ku xanuujin karaa?
Maya, laga sameeyay xididka konjac, kaas oo ah nooc ka mid ah dhirta dabiiciga ah, baasto konjac ah oo la qalajiyey waxba kuuma dhimi doonto.
Baasto konjac ah ma Keto baasto baasto ah baa?
Baastada Konjac waa mid aan lahayn wax saameyn ah oo ku saabsan keto. Waxay yihiin 97% biyo iyo 3% faybar. Faybarku waa karbohaydrayt, laakiin wax saameyn ah kuma laha insulinta.







