Konjac bariis keto | Ketoslim Mo oat konjac bariis | shirataki cuntada macaanka
Ku saabsan shayga
Noocyada bariiska hadhuudhka dhexdhexaadka ah waxay leeyihiin istaarij hooseeya marka loo eego bariiska hadhuudhka gaaban, taas oo, iyadoo ku xiran habka karinta iyo nooca bariiska, ay keeni karto qaab jilicsan halkii ay ka ahaan lahayd mid dhegdheg leh. Noocyada ugu muhiimsan ee hadhuudhka dhexdhexaadka ah ee loo isticmaalo risotto waa bariiska Carnaroli iyo arborio.
Bariiska Konjac Keto: KonjacBariiska Boorashka, oo sidoo kale loo yaqaanBariis Mucjiso ah or Shirataki Bariiska, waa cunto ku habboon keto-ga, waana cunto ku habboon dadka qaba sonkorowga.Xididka konjac, waa hodan ku ahkonjac glucomannan.
Bariiska Boorashka KonjacBurka boorashka ah wuxuu ku daraa bariiska konjac ee aasaasiga ah, isagoo siinaya dhadhanka iyo faybarka boorashka. Waa beddelka bariiska ugu habboon ee cuntooyinka keto iyo kuwa karbohaydraytyada yar. Konjac wuxuu ka samaysan yahay 97% biyo iyo 3% faybar dhirta konjac. Waa cunto dabiici ah oo kaloori yar, sidoo kale waa dufan yar oo aan sonkor lahayn, sidoo kale waa ku habboon tahay dadka qaba sonkorowga inay u isticmaalaan cunto muhiim ah.
•Kalooriyo Yar/Dufan/Kaarboohaydraytyo
• Gluten la'aan
• Ku habboon dadka qaba cudurka macaanka
Taas macnaheedu maaha inaadan ku raaxaysan karin cunto macaan marka aad cunto cunayso. Konjac Oat Pearl Bariiska ayaa dabooli kara rabitaankaaga cuntada iyo baahiyahaaga miisaanka oo yaraada. Badeecadahayagu dhammaantood waxaa shahaado siiyay ururo awood leh sida HACCP, IFS, BRC, iwm., badbaadada iyo caafimaadkana had iyo jeer waa la hormariyaa.
SIDA LOO CUNTO/ISTICMAALAYO:
Calaamadaha Alaabta
| Magaca alaabta: | Bariiska luuliga ah ee Konjac boorashka |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Biyo,Burka Konjac |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten la'aan/ Borotiin yar/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Sahay hal-joojin ah Shiinaha2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 37kJ |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0.46g |
| Kaarboohaydrayt: | 0g |
| Sodiyam: | 2mg |
- Xabadaha toonta ku shiil saliid avokado ilaa ay ka noqdaan bunni dahab ah oo khafiif ah
- Saliidda toonta dhinac dhig, adigoo digsiga ku daaya 0.5 qaado oo keliya oo subag la safeeyey oo subag leh.
- Bariis shirataki ah oo karbohaydrayt yar ku kari milix iyo basbaas ilaa bariisku bilaabo inuu soo baxo
- Bariiska dhinac u riix oo ku dar amino-yada qumbaha ka dibna ku dahaadho bariiska maraqa.
- Bariiska dhinac u riix oo ku dar ukunta la shiiday si aad u sameyso ukun jilicsan oo la shiiday
- Ukunta ku rid oo ku dahaadh ilaa ay ka daadanayso.
- Ku qurxi chives, baradhada shiilan ee toon, oo saliidda toon u adeeg dhinaca!
Alaabo dheeraad ah oo la sahamin karo
Dadku sidoo kale way weydiiyaan
Ketoslim mo Co., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.
Baasto konjac ma kuu xun tahay?
Maya, waxaa laga sameeyay faybarka cuntada ee biyaha ku milma, kaas oo ka caawiya dhimista miisaanka.
Maxaa loo mamnuucay xididka konjac ee Australia?
In kasta oo badeecada loogu talagalay in lagu cuno iyadoo si tartiib ah loo cadaadiyo weelka, haddana macaamiilku wuxuu nuugi karaa badeecadda xoog ku filan si uu si aan ula kac ahayn ugu rido marinnada neefta. Khatartaas awgeed, Midowga Yurub iyo Australia waxay mamnuuceen jelly-ka miraha ee Konjac.
Baasto konjac ah ma ku xanuujin karaa?
Maya, laga sameeyay xididka konjac, kaas oo ah nooc ka mid ah dhirta dabiiciga ah, baasto konjac ah oo la qalajiyey waxba kuuma dhimi doonto.
Baasto konjac ah ma Keto baasto baasto ah baa?
Baastada Konjac waa mid aan lahayn wax saameyn ah oo ku saabsan keto. Waxay yihiin 97% biyo iyo 3% faybar. Faybarku waa karbohaydrayt, laakiin wax saameyn ah kuma laha insulinta.





