Baasto konjac qalalan Baasto isbinaaj oo caafimaad leh oo heer sare ah konjac | Ketoslim Mo
Ku saabsan shaygan
Qalalanbaasto konjac ahsidoo kale waxaa loo yaqaanBaasto Shirataki ah or Baasto Mucjiso ahKonyaku (oo sidoo kale loo yaqaan konjac ama konnyaku) waa cunto dhaqameed Jabbaan ah waxaana laga sameeyaa khudaarta xididka Konyaku. Inta badan waxaa laga beeraa Koonfur-bari, Shiinaha iyo Japan. Waa cunto ku habboon oo caafimaad leh oo beddel u ah karbohaydraytyada, kaloori yar.gluten la'aaniyo khudradeed/qudaar. Waxay nuugtaa dhadhankaas cuntada lagu kariyey, taasoo ka dhigaysa mid dhadhan fiican leh. Intaa waxaa dheer, baasto konjac ah oo la qalajiyey ayaa si fiican u habboon keto iyocuntada sonkorowga, taasoo ka dhigaysa cuntada ugu caafimaadka badan ee beddelka u ah. Sababtoo ah faybarka milma, dadku waxay dareemi doonaan inay cunaan wax yar. Doorashada ugu fiican ee miisaanka lagu dhimo.
Calaamadaha alaabta
| Magaca alaabta: | Baasto konjac qalalan |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 100g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Burka Konjac, Burka digirta soya cagaaran, Biyo |
| Ka kooban Dufan (%): | 2% |
| Astaamaha: | gluten/aan lahayn, dufan yar/ |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa4. Muunado bilaash ah5. MOQ hooseeya |
Sida Loo Isticmaalo/Loo Isticmaalo
1. Biyo ku karkari dheri oo ku rid baasto konjac ah oo qalalan.
2. Baastada fur oo kari ilaa 5 daqiiqo.
3. Si fiican u daadi ka dibna ku dar maraqa ama xawaashka, ku raaxayso cuntadaada!
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 369Kcal |
| Borotiin: | 14.9g |
| Dufanka: | 0.9g |
| Kaarboohaydrayt: | 74g |
| Sodiyam: | 18mg |
Wax badan ka baro alaabada Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.
Waa maxay konjac qalalan?
Baakad cad oo la qalajiyey oo ah konjac budo ah Baasto dhaadheer waa baasto dhaqameed oo laga sameeyay konjac, kuwaas oo badanaa lagu iibiyo cusub bac biyo lagu shubay. Si kastaba ha ahaatee, badeecadan cusub ee gaarka ah waxaa qalajiya oo lagu cadaadiyaa mashiin qaab wareegsan oo dhuuban, taasoo sahlaysa in la kaydiyo oo la kariyo.
Ma heli kartaa baasto qalalan oo shirataki ah?
Dhadhankoodu aad buu u yar yahay, markaa si fiican ayay ula shaqeeyaan maaddooyin iyo maraqyo kala duwan. Baasto konjac oo caadi ah waa "qoyan" oo "qalalan", waxayna sidoo kale ku yimaadaan baakado kala duwan, sida bacaha, sanduuqyada, sanduuqyada aluminiumka, iwm.
Sideen u kariyaa baasto qalalan oo konjac ah?
Baasto qalalan ku rid baaquli, ku shub biyaha karkaraya oo qoy 10 daqiiqo. Baasto qalalan ayaa si tartiib tartiib ah u jilicsanaan doonta. Biyaha ku karkari dheriga, ku dar baasto, kari 10 daqiiqo, ku dar maaddooyinka, xawaashka iyo suxuunta dhinaca, ka dibna qaado oo cun.
Baasto konjac ma kuu fiican tahay?
Dabcan, baastada konjac ma aha oo kaliya inay yareyn karto miisaankaaga, hoos u dhigto sonkorta dhiigga, laakiin sidoo kale waxay yareyn kartaa calool istaagga iyadoo nadiifinaysa mindhicirka. Haddii aad rabto inaad caafimaad qabto, cunto macquul ah oo caafimaad leh iyo jimicsi ayaa lagama maarmaan ah.




