Baastada Shirataki ee Degdegga ah ee beddelka cuntada diyaar u ah in la cuno
Baastada Shirataki ee Ketoslim Mo ee cuntada diyaarka u ah in la cuno waa beddel casho oo ku habboon oo macaan. Baastadani waxay ku yar tahay kalooriyada, sonkorta way ku yar tahay waxayna ku badan tahay faybarka cuntada, taasoo ka dhigaysa doorasho caqli badan oo lagu dabooli karo baahiyahaaga cuntada. Hadday tahay shaqada, safarka, ama degdeg, baastada Shirataki ee cuntada degdega ah waxay ku siinaysaa cunto degdeg ah oo fudud!
Ikhtiyaarka Kalori-Yar:Ku raaxayso cunto macaan adigoon ballan qaadin. Baasto Shirataki ah waxay ku yar tahay kalooriyada waana doorashada ugu fiican kuwa miisaankoodu hooseeyo.
SONKOR YAR:Beddelka cashada ee aan ku beddelanno baasto shirataki waa doorasho aad u fiican kuwa la socda isticmaalka sonkorta. Waxay ka kooban yihiin sonkor yar waana doorasho ka wanaagsan baasto dhaqameedka.
WAXYAABAHA FOORADA SARE U LEH:Ku dhiirrigeli qaab-dhismeedka mindhicirka caafimaadka qaba adoo isticmaalaya Baasto Shirataki oo faybar badan leh. Faybarku wuxuu kaa caawiyaa nuugista wuxuuna kaa caawinayaa inaad dareento dhereg muddo dheer, taasoo ka dhigaysa mid aad u fiican qorshahaaga cuntada.
Raaxo degdeg ah:Hadday tahay goobta shaqada, inaad ku sugan tahay doonnida ama aad socoto, beddelka cashada diyaarka ah ee loo yaqaan "shirataki" wuxuu bixiyaa cunto fudud oo degdeg ah. Ku raaxayso casho macaan oo buuxsan iyada oo aan dhib lahayn karinta.
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Baasto Shirataki Boqoshaada Degdegga ah/Baastada Shirataki Degdegga ah ee Basbaas leh |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Biyo, budada Konjac |
| Astaamaha: | Kalori yar\Sonkor yar\Faybar badan\Ku habboon in la cuno |
| Shaqada: | Miisaan dhimis, Yaraynta Sonkorta Dhiigga, Beddelka Cuntada Khudaarta |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Miisaanka saafiga ah: | 230g |
| Kaarboohaydrayt: | 2.9g/3.0g |
| Ka kooban Dufan: | 0g |
| Muddada Khafiska: | 16 Bilood |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Xirmo Qoys, Baakad Badan, Xirmo Hal ah, Xirmo Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Sahay hal-joojin ah |
| 2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano | |
| 3. OEM ODM OBM waa la heli karaa | |
| 4. Muunado bilaash ah | |
| 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka Nafaqada
| Xaqiiqooyinka Nafaqada | |
| 2 qaybood halkii weel | |
| Cabbirka wax lagu kala qaybiyo | 1/2 xirmo (100g) |
| Tirada halkii adeeg: | 23 |
| Kalooriyada | |
| % Qiimaha Maalinlaha ah | |
| Wadarta Dufanka 0g | 0% |
| Dufan Buuxa 0g | 0% |
| Dufanka Trans 0g | |
| Wadarta Kaarboohaydraytka 2.9g | 1% |
| Borotiin 0.7g | 1% |
| Faybarka Cuntada 4.3g | 17% |
| Wadarta Sonkorta 0g | |
| Ku dar 0g oo Sonkor lagu daray | 0% |
| Sodiyam 477mg | 24% |
| Ma aha ilo kaloori oo muhiim ah oo ka yimaada dufanka, dufanka buuxa, dufanka trans, kolestaroolka, sonkorta, fiitamiin A, fiitamiin D, kalsiyum iyo birta. | |
| *Qiimaha Boqolkiiba Maalinlaha ah waxay ku salaysan yihiin cunto 2,000 oo kaloori ah. | |
| Xaqiiqooyinka Nafaqada | |
| 2 qaybood halkii weel | |
| Cabbirka wax lagu kala qaybiyo | 1/2 xirmo (100g) |
| Tirada halkii adeeg: | 24 |
| Kalooriyada | |
| % Qiimaha Maalinlaha ah | |
| Wadarta Dufanka 0g | 0% |
| Dufan Buuxa 0g | 0% |
| Dufanka Trans 0g | |
| Wadarta Kaarboohaydraytka 3.0g | 1% |
| Borotiin 0.7g | 1% |
| Faybarka Cuntada 4.3g | 17% |
| Wadarta Sonkorta 0g | |
| Ku dar 0g oo Sonkor lagu daray | 0% |
| Sodiyam 524mg | 26% |
| Ma aha ilo kaloori oo muhiim ah oo ka yimaada dufanka, dufanka buuxa, dufanka trans, kolestaroolka, sonkorta, fiitamiin A, fiitamiin D, kalsiyum iyo birta. | |
| *Qiimaha Boqolkiiba Maalinlaha ah waxay ku salaysan yihiin cunto 2,000 oo kaloori ah. | |
Sawirka Faahfaahinta
Habka Karinta
Xaaladaha Khuseeya
Warshadda









