Konjac Jelly oo lagu daray jelly miro ah oo shaah la calaliyo oo Ketoslim Mo ah
Ku saabsan shaygan:
Waxyaabaha lagu daro jelly KonjacQaabku waa mid aad u jecel kubadda, dhadhankiisu waa mid calalin kara, dhadhanka calalintuna waa Q boun. Waxaa laga sameeyay konjac, geed ka buuxaFaybarka cuntada, laguma darin shaaha xumbo oo keliya laakiin sidoo kale shaaha ama shaaha caanaha ee aad jeceshahay, Waxaan macaamiisha siinaa isku-darka iyo fikradaha hal-abuurka badan leh. Waxaan abuurnaa fursado cabitaan oo aan xadidnayn. Jelly Konjac oo jilicsan oo qallafsan, waa beddel caafimaad leh oo adiga kuu fiican oo loogu talagalay luul tapioca! Tani waa mid caan ah oo dufan yar oo dufan yar leh.cunto fududLaga soo bilaabo Aasiya waxay ku dareysaa qaab-dhismeed iyo dhadhan dheeraad ah isku-darkaan karamellaysan si aad u hesho dareen af oo cajiib ah oo aad jeclaan doonto - marka laga reebo kalooriyada dheeraadka ah iyo karbohaydraytyada.
• oo ay ka buuxaan faybar cunto, taasoo kaa dhigaysa inaad dareento inaad si buuxda u dhammaysay cunista cunto yar.
• Ku qanci rabitaankaaga shaaha macaan adiga oo isticmaalaya laba macaan oo Sonkor Bunni ahShaaha Caanahaiyo jellies calalsan oo aan la joojin karin oo lagu daray sharoobada subagga leh ee macaan iyo karamell-ka. Isku raaxayso cabitaan tayo sare leh oo Starbucks ah oo qiimo jaban ah.
• Afar dhadhan: Dhadhanka asalka ah, Dhadhanka sonkorta buniga ah,Matchadhadhanka iyo dhadhanka Sakura.
Sifada
1. Diyaar u ah in la isticmaalo
2. Ku kaydi meel qabow oo qalalan, oo aan la furin muddo 1 sano ah.
3. Waxaa loo isticmaalaa cabitaan qabow, dhadhan fiican leh
Calaamadaha Alaabta
| Magaca alaabta: | Jelly Konjacwaxyaabaha lagu daro |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Biyo,Burka Konjac |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | Gluten la'aan/ Borotiin yar/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka oo yaraada, sonkorta dhiigga oo yaraata,baasto cunto |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Sahay hal-joojin ah Shiinaha2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 345Kcal |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0g |
| Kaarboohaydrayt: | 20.3g |
| Sodiyam: | 17mg |
Alaabo dheeraad ah oo la sahamin karo
Dadku sidoo kale way weydiiyaan
Ketoslim mo Co., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.

Baasto konjac ma kuu xun tahay?
Maya, waxaa laga sameeyay faybarka cuntada ee biyaha ku milma, kaas oo ka caawiya dhimista miisaanka.
Maxaa loo mamnuucay xididka konjac ee Australia?
In kasta oo badeecada loogu talagalay in lagu cuno iyadoo si tartiib ah loo cadaadiyo weelka, haddana macaamiilku wuxuu nuugi karaa badeecadda xoog ku filan si uu si aan ula kac ahayn ugu rido marinnada neefta. Khatartaas awgeed, Midowga Yurub iyo Australia waxay mamnuuceen jelly-ka miraha ee Konjac.
Baasto konjac ah ma ku xanuujin karaa?
Maya, laga sameeyay xididka konjac, kaas oo ah nooc ka mid ah dhirta dabiiciga ah, baasto konjac ah oo la qalajiyey waxba kuuma dhimi doonto.
Baasto konjac ah ma Keto baasto baasto ah baa?
Baastada Konjac waa mid aan lahayn wax saameyn ah oo ku saabsan keto. Waxay yihiin 97% biyo iyo 3% faybar. Faybarku waa karbohaydrayt, laakiin wax saameyn ah kuma laha insulinta.






