Bariis Shirataki ah oo leh Boorash | Soo-saaraha Bariiska Konjac ee KETO | Ketoslim Mo
Bariiska Boorashka Konjac: Waxyaabaha ugu muhiimsan waa konjac (hodan ku ahglucomannan) iyo faybar boorash ah, kuwaas oo qani ku ah faybarka cuntada. Dufan ma leh, kaarboohaydrayt ma leh, sonkor ma leh, kaliya 9Kcal baakadkiiba.Bariiska Konjacwaxaa sidoo kale loo yaqaan sidaShirataki bariisHaddii aad ka walaacsan tahay cuntooyinka kalooriga yar, karbohaydrayt yar ama aan lahayn gluten, macnaheedu maahan inaadan ku raaxaysan karin suxuunta bariiska macaan. Bariiska boorashka Konjac, oo aan lahayn dhadhan gaar ah, macnaheedu waa inaad awoodid Isku-darka aan kala sooca lahayn saameyn kuma yeelan doono isku-darka maaddooyinka.
Ketoslim Modiiradda saarayaa in la noqdo jumladlecuntada konjacWaxaad ka iibsan kartaa alaab shirkaddayada ka dibna waad qaybin kartaa. Awoodda suuqa ee cuntada konjac waa mid aad u weyn. Waxaan sidoo kale ku siin doonnaa khibrad iib oo qani ah si aad uga qayb qaadato isbeddelka cuntada konjac.
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 37kJ |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0g |
| Kaarboohaydrayt: | 0g |
| Sodiyam: | 2mg |
Calaamadaha Alaabta
| Magaca alaabta: | Bariiska Boorashka Konjac Pearl |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Biyo,Burka Konjac |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | Gluten la'aan/Ere dufan/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka oo yaraada, sonkorta dhiigga oo yaraata,baasto cunto |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Sahay hal-joojin ah Shiinaha2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Dadku sidoo kale way weydiiyaan
Dadka badankood, waa ammaan, waxay u baahan yihiin inay si taxaddar leh u eegaan tilmaamaha.
Sida miisaanka oo yaraada, dhiig karka oo kordha, iyo kordhinta qaadashada faybarka ee jidhku u baahan yahay.
Bariis Miracle ah waa bariis shirataki ah oo laga sameeyay bur laga sameeyay geedka Konnyaku Imo (konjac).
Waa dhadhan la'aan oo calaliso.
Alaabo dheeraad ah oo la sahamin karo
Ketoslim mo Co., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale. Faa'iidooyinkayaga: • Khibrad warshadeed oo 10+ sano ah; • 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran; • Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah; • 100+ shaqaale; • 40+ waddan oo dhoofin ah.
Maxaa loo mamnuucay xididka konjac ee Australia?
In kasta oo badeecada loogu talagalay in lagu cuno iyadoo si tartiib ah loo cadaadiyo weelka, haddana macaamiilku wuxuu nuugi karaa badeecadda xoog ku filan si uu si aan ula kac ahayn ugu rido marinnada neefta. Khatartaas awgeed, Midowga Yurub iyo Australia waxay mamnuuceen jelly-ka miraha ee Konjac.
Immisa karbohaydrayt ayuu leeyahay bariiska boorashka ee konjac?
Waxay ka kooban tahay 3 garaam oo karbohaydraytyo ah, 10 kaloori, iyo 0 garaam oo karbohaydraytyo saafi ah.
Sidee u dhadhamisaa boorashka konjac?
Marka aad si sax ah u diyaariso oo aad u kariso, boorashka ma dhadhamo. Bariiska wuxuu leeyahay qaab jelly u eg. Sida lagu sharraxay, urta kalluunka waxay ka timaaddaa xalka biyaha ee ku jira baakadka, markaa waa inaad bariiska ku dhaqdaa sida ku cad tilmaamaha, ka dibna bariiska ku shiil digsi qalalan oo aan saliid lahayn si aad biyaha uga saarto gebi ahaanba ka hor intaadan ku darin xawaashka.





