Bariis Keto slim Mo | Bariis Shirataki Konjac | Gluten la'aan , Bariis kaloori hooseeya , Saaxiibtinimo Keto ah
Dabiici ahBariiska Konjac:Bariiska Konjacwaxay ka kooban tahay eber karbohaydrayt. Waxaa laga sameeyay dabiici.bur konjac ahiyo faybarka boorashka, waa beddelka aan lahayn gluten-ka iyo dabiiciga ah ee bariiska caadiga ah si uu kaaga caawiyo maaraynta miisaankaaga. Konjac wuxuu ka kooban yahay maaddooyin aad muhiim u ah-glucomannanGlucomannan waxaa si cilmiyeysan loo xaqiijiyay inuu kaa caawiyo inaad xakameyso rabitaanka cuntadaada iyadoo kaa dhigaysa inaad dareento dhereg muddo dheer.Bariiska Konnyakuwaa kaloori yar, vegan, dufan la'aan, sonkor la'aan, sarreen la'aan, iyo qani ku ah faybarka cuntada, taasoo ka dhigaysa doorashada ugu fiican ee ka mid ah kuwa ugu caansanbeddelka cuntadacuntooyinka.
Sidaalaab-qeybiyahacuntada konjac, waxaan ka go'annay inaan macaamiisha siino cunto caafimaad leh oo macaan sannado badan. Noocyo kala duwan sida bariiska konjac,baasto konjac ah orcunto fudud oo konjac ahwaa natiijooyinka aan hadda gaarnay, waxaana raadineynay fursado badan oo cunto caafimaad leh lagu cuno. Kusoo dhawoow inaad nala soo xiriirto.
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 21kJ |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0g |
| Kaarboohaydrayt: | 1.2g |
| Sodiyam: | 7mg |
Calaamadaha Alaabta
| Magaca alaabta: | Bariiska Konjac ee dabiiciga ah |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Biyo, Bur Konjac ah |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | Gluten la'aan/ Borotiin yar/ |
| Shaqada: | miisaanka oo yaraada, sonkorta dhiigga oo yaraata,baasto cunto |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Sahay hal joogsi ah Shiinaha 2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3. OEM&ODM&OBM ayaa diyaar ah 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Sidoo kale weydii?
Bariiska Konjac, oo sidoo kale loo yaqaan bariis shirataki, waa beddelka bariiska laga sameeyay burka konjac. Waxaa lagu qiimeeyaa maadada faybarka badan iyo kaloori yar.
Bariiska Konjac wuxuu caan ku yahay dadka raaca cunto karbohaydrayt yar ama ketogenic ah sababtoo ah aad ayuu ugu yar yahay karbohaydraytyada iyo kalooriyada. Sidoo kale waa mid aan lahayn gluten iyo vegan, taasoo ka dhigaysa mid ku habboon noocyo kala duwan oo cuntooyin ah.
Bariiska Shirataki waxaa inta badan laga sameeyaa konjac glucomannan, kaas oo ah nooc ka mid ah faybarka cuntada ee laga soo saaro konjac yam (Amorphophallus konjac). Faybarkan waxaa lagu daraa biyo mararka qaarna waxaa lagu daraa xaddi yar oo kaalshiyam hydroxide ah ama walax kale oo alkaline ah si loo sameeyo walax u eg jel, taas oo markaa loo qaabeeyo miro bariis u eg.
Maya, waa dhadhan la'aan.
Haa, Waa beddelka bariiska ugu habboon ee dadka hal cunto cuna.
Dufan la'aan oo keliya 5Kcal, 3.2g karbohaydrayt halkii adeeg, waa mid ku habboon keto.
Warshadda Ketoslim Mo
Alaabo dheeraad ah oo la sahamin karo
Dadku sidoo kale way weydiiyaan
Ketoslim mo Co., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.

Baasto konjac ma kuu xun tahay?
Maya, waxaa laga sameeyay faybarka cuntada ee biyaha ku milma, kaas oo ka caawiya dhimista miisaanka.
Maxaa loo mamnuucay xididka konjac ee Australia?
In kasta oo badeecada loogu talagalay in lagu cuno iyadoo si tartiib ah loo cadaadiyo weelka, haddana macaamiilku wuxuu nuugi karaa badeecadda xoog ku filan si uu si aan ula kac ahayn ugu rido marinnada neefta. Khatartaas awgeed, Midowga Yurub iyo Australia waxay mamnuuceen jelly-ka miraha ee Konjac.
Baasto konjac ah ma ku xanuujin karaa?
Maya, laga sameeyay xididka konjac, kaas oo ah nooc ka mid ah dhirta dabiiciga ah, baasto konjac ah oo la qalajiyey waxba kuuma dhimi doonto.
Baasto konjac ah ma Keto baasto baasto ah baa?
Baastada Konjac waa mid aan lahayn wax saameyn ah oo ku saabsan keto. Waxay yihiin 97% biyo iyo 3% faybar. Faybarku waa karbohaydrayt, laakiin wax saameyn ah kuma laha insulinta.






