Bariis degdeg ah oo Prebiotic ah | Bariis is kululeeya | Ketoslim Mo Bariis Prebiotics ah
Ku saabsan shayga
Bariis degdeg ah oo is-kululeeya oo Prebiotic ahAad bay ugu habboon tahay isticmaalka maalinlaha ah. Waxaa la dhigi karaa xafiiska ama la qaadi karaa marka aad socoto ama aad xero ku jirto. Markaad gaajaysan tahay, si fudud ayaad u cuni kartaa sida baasto degdeg ah, sidaas darteed waxaa sidoo kale loo yaqaan bariis degdeg ah. Baakad kasta waxay miisaankeedu yahay 100 garaam. Waxaad ku dari kartaa dhadhanka aad jeceshahay ama suxuunta dhinaca, sida curry iyo risotto. Haddii aad dibadda u qaadato, kaliya bariiska ku rid weel, ku shub biyo kulul oo sug dhowr daqiiqo ka hor intaadan cunin.
Ketoslim Mowaa shirkad xirfadle ah oo soo saarta konjac iyo jumlado. Waad nala soo xiriiri kartaa si aad u habayso. Hadday tahay tiro badan ama yar, waxaan isku dayi doonnaa sida ugu fiican si aan u daboolno baahiyahaaga.
SIDA LOO CUNTO/ISTICMAALAYO
-
Biyo karkaraya ilaa heerkulku gaaro 100 darajo Celsius.
2. Bariiska oo dhan ku shub baaquli weyn ama baakad.
3. Biyaha kulul ku shub, sug ilaa 25 daqiiqo.
4. Ku dar suxuunta ama wax kasta oo aad jeceshahay.
5. Ku raaxayso cuntadaada macaan hadda!
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Bariis degdeg ah oo Prebiotic ah |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 100g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Bur Konjac, bur khudradeed, Biyo |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | dhacdooyinka bannaanka/ aan lahayn gluten/ Ciidan |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah 2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3OEM&ODM&OBM waa la heli karaa 4. Muunado bilaash ah5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 6Kcal |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0g |
| Kaarboohaydrayt: | 1.6g |
| Sodiyam: | 6mg |
Wax badan ka baro alaabada Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.
Su'aal: Baasto konjac ma kuu xun tahay?
Jawaab: Maya, waa ammaan inaad wax cunto.
Su'aal: Maxaa loo mamnuucay baasto konjac ah?
Jawaab: Waa mamnuuc Australia sababtoo ah khatarta ah in la ceejiyo.
Su'aal: Ma caadi baa in la cuno baasto konjac ah maalin kasta?
Jawaab: Haa laakiin si joogto ah uma aha.




