Baasto mucjiso ah oo konjac ah oo la iibinayo oo kulul Baasto Isbinaaj Konjac | Ketoslim Mo
Baasto Mucjiso Isbinaaj oo Heer Sare ah
Hadafkeena
Hadafkayagu waa inaan bulshada siino cunto macaan oo dabiici ah si dadku ugu raaxaystaan iyagoo maskax ahaan deggan. Cun si fiican oo si wanaagsan u noolow.
Waa maxay konjac?
Waa geed dabiici ah oo ka baxa buuraha Bariga Aasiya. Geedkan waxaa si weyn looga yaqaanaa Shiinaha iyo Japan faa'iidooyinkiisa caafimaad awgeed.
Waxaan isticmaalnaa faybar laga soo saaray xididdada dhirta waxaana ku qasnaa biyo si aan u sameyno macaan oo caafimaad lehbaasto konjac isbinaajka,waxayna sidoo kale samayn kartaa noocyo kale oo baasto ah, sida baasto konjac ah iwm.
Maxaa ka duwan Bueno Lean?
Baasto Shirataki ah oo Isbinaaj ahMarka la barbardhigo badeecadaha kale ee suuqa yaal, baastooyinkeena mucjisada ah ee qiimaha leh waxaa lagu daray xaddi yar oo budada isbinaajka ah si loo siiyo qaab-dhismeed iyo dhadhan wanaagsan.
Intaa waxaa dheer, baasto-yadani ma laha urta kalluunka ee baasto-yada kale ee Shirataki!
Baasto Degdeg ah oo Iibinaysa Bac ah 270 g oo ah Baasto Konjac ah oo Caafimaad leh oo Caafimaad leh oo Konjac ah
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Baasto Isbinaaj Konjac ah-Ketoslim Mo |
| Qaabka Baasto: | Baastada,Fettuccine,Tagliatelle |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Burka Konjac, Biyaha |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan,karbohaydrayt yar/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 6 kcal |
| Borotiin: | 0 g |
| Dufanka: | 0 g |
| Dufanka Trans: | 0 g |
| Wadarta Kaarboohaydraytka: | 0g |
| Sodiyam: | 0 mg |
Qiimaha Nafaqada
Cunto Ku Habboon oo Beddelaysa - Cunto Cunto Caafimaad Leh
Waxay ka caawisaa luminta miisaanka
Kalori yar
Ilo wanaagsan oo ah fiber cunto
Faybarka cuntada ee milmi kara
Yaree kolestaroolka dhiigga oo sarreeya
Keto-ku-habboon
Hoos u dhac ku yimaada sonkorta dhiigga (hypoglycemia)
Ma cuni kartaa baasto shirataki maalin kasta?
| Tallaabada 1aad | Baasto waxaa laga sameeyaa faybar gebi ahaanba.... Haddii jirkaagu u dulqaadan karo (dad badanna aysan awoodin), cunista marmar waxay noqon kartaa mid faa'iido leh, laakiin cunista xitaa hal mar maalintii waxay saameyn xun ku yeelan kartaa habdhiska dheefshiidkaaga, sidaa darteed waxaa lagugula talinayaa inaad isku darto nafaqooyinka. |
| Tallaabada 2aad | Baasto Shirataki waa la karin karaa, la shiili karaa ama qabow ayaa la siin karaa sidoo kale. Waqti ka dib ma jilcin doono sidaa darteed waxay ku habboon tahay cuntooyinka aad hore u sameyso oo aad u adeegto sida sanduuqyada qadada. |
Waxa kale oo laga yaabaa inaad jeceshahay
Baasto Miracle ah ma kaa dhigaysaa inaad miisaan kordhiso?
Baasto Miracle ah waa cunto cajiib ah oo dhereg badan leh oo kaloori yar leh. Baastooyinkan waxay qani ku yihiin glucomannan, oo ah faybar leh faa'iidooyin caafimaad. Xaqiiqdii, daraasado badan ayaa muujiyay in glucomannan aysan kaa caawin karin oo keliya inaad miisaankaaga lumiso, laakiin sidoo kale ay nadiifiso mindhicirkaaga oo ay yareyso calool istaagga.
Maxay baasto shirataki kuu saxaraysaa?
Sida ilo kale oo laga helo faybar milmi kara, baasto shirataki ah ayaa kaa caawin kara dheefshiidka iyo kor u qaadida dhaqdhaqaaqa mindhicirka caadiga ah. Tani waxay ka caawin kartaa dadka la kulma calool istaag ama kuwa doonaya inay kordhiyaan qaadashada faybarkooda si guud ahaan loo hagaajiyo dheefshiidka. Baasto Shirataki si buuxda looma dheefshiido. Markay dhaqaaqaan, waxay kiciyaan muruqyada xiidmaha. Waxay nadiifiyaan habka dheefshiidka waxayna kor u qaadaan isku dheelitirka saxarada jilicsan markay maraan.
Baastada Miracle ma leedahay qiimo nafaqo?
Nafaqada. Taasi waa sababta oo ah waa faybar iyo biyo oo keliya mana ku jiraan wax fiitamiinno ama macdano ah. Faybarka cuntadu wuxuu ka caawiyaa ilaalinta shaqada caadiga ah ee xiidmaha ee jidhka bini'aadamka waxaana loo yaqaanaa nafaqada toddobaad ee jidhka bini'aadamka.



