Bariis Borotiin Sare leh Bariiska Konjac | Kaarboohaydrayt yar, Gluten la'aan | Ketoslim Mo
Ku saabsan shayga
Bariis borotiin badan leh sidoo kale waa nooc ka mid ahbariis konjac ahWaxyaabaha ugu muhiimsan waa xididkakonjac, kaas oo hodan ku ahglucomannanBariiskan borotiinka sare leh (bariiska oo leh inta badan portein) wuxuu ku yar yahay karbohaydraytyada, keto, faybarka sare leh, gluten-la'aan, wuxuuna leeyahay faa'iidooyin badan oo jirka u leh:
YAR OO KALLOORI AH:Borotiin Sare leh oo Hore loo kariyeyBariiska Konjacwaa kaloori aad u yar, taasoo ka dhigaysa go'aan aad u fiican kuwa raadinaya inay yareeyaan isticmaalka kaloorigooda. Waxa ku jira qayb yar oo ka mid ah kalooriyada bariiska caadiga ah, taasoo ka dhigaysa doorasho aad u fiican oo loogu talagalay dhimista miisaanka.
KAARBOHAYD KU YAR:Borotiin badan oo hore loo kariyeybariis konjac ahsidoo kale aad ayuu ugu yar yahay sonkorta, taasoo ka dhigaysa mid macquul ah kuwa raacaya cunto karbohaydrayt yar ama ketogenic ah. Kani waa doorashada ugu habboon kuwa raadinaya inay yareeyaan isticmaalka istaarijka iyagoo ku raaxeysanaya casho macaan.
Gluten La'aan:Bariiska Konjac ee Borotiin Sare leh ee la kariyey waa mid aan lahayn gluten, kaas oo ah ikhtiyaar aad u fiican kuwa qaba cudurka gluten ama raacaya cunto aan lahayn gluten.
Macluumaadka Nafaqada
| Xaqiiqooyinka Nafaqada | |
| 2 qaybood halkii weel | |
| Cabbirka wax lagu kala qaybiyo | 1/2 xirmo (100g) |
| Tirada halkii adeeg: | 351 |
| Kalooriyada | |
| % Qiimaha Maalinlaha ah | |
| Wadarta Dufanka 1.1g | 2% |
| Dufan Buuxa 0g | 0% |
| Dufanka Trans 0g | |
| Wadarta Kaarboohaydraytka 67g | 22% |
| Borotiin 16.5g | 28% |
| Faybarka Cuntada 0.6g | 2% |
| Wadarta Sonkorta 0g | |
| Ku dar 0g oo Sonkor lagu daray | 0% |
| Sodiyam 0g | 0% |
| Ma aha ilo kaloori oo muhiim ah oo ka yimaada dufanka, dufanka buuxa, dufanka trans, kolestaroolka, sonkorta, fiitamiin A, fiitamiin D, kalsiyum iyo birta. | |
| *Qiimaha Boqolkiiba Maalinlaha ah waxay ku salaysan yihiin cunto 2,000 oo kaloori ah. | |
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Borotiin Sare lehBariiska Konjac |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Bariis, budada borotiinka bariiska,budada konjac, istaarijka galleyda amylose oo sarreeya |
| Astaamaha: | Gluten La'aan/Dufan Yar/Borotiin Sare/Sodium La'aan |
| Shaqada: | Miisaan Dhimis, Yaraynta Sonkorta Dhiigga, KhudaarBeddelka Cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Miisaanka saafiga ah: | 80-120 (la habeyn karo) |
| Kaarboohaydrayt: | 16.5g |
| Ka kooban Dufan: | 1.1g |
| Muddada Khafiska: | 12 Bilood |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Sahay hal-joojin ah |
| 2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano | |
| 3. OEM ODM OBM waa la heli karaa | |
| 4. Muunado bilaash ah | |
| 5. MOQ hooseeya |
Sawirka Faahfaahinta
Xaaladaha Khuseeya
Warshadda
Hal qayb oo ka mid ah HUIZHOU ZHONG KAI XIN FOOD Co.,Ltd
Soo-saare xirfadle ah oo konjac ah, waxaad bixiso waa tayo la hubo, waxaadna dareemeysaa adeeg daryeel leh.
Su'aalaha Badiya La Weydiiyo
100% Aan ahayn GMO; Laga dhaafay baaritaanka xasaasiyadda; Saamiga amino acid-ka oo dheellitiran, oo lagu daray borotiinka digirta, wuxuu gaaraa PDCAAS=1; Dhadhan dhexdhexaad ah, dhadhan jilicsan, si fudud loo samayn karo.
Xasili sonkorta dhiigga; Ma nuugo oo aan ku milmin biyaha; Qallafsan; Dammaanad dhadhan fiican leh; Qaadasho wax ku ool ah; Dheer dhereg; Iska caabin heerkul sare; Iska caabin cadaadis sare; Kalooriyo yar oo wax ku ool ah; Dheefshiid hooseeya; Si siman oo jilicsan; Prebiotics-ka ugu fiican; Hagaajinta dheefshiidka; Qaab-dhismeed wanaagsan, haynta biyaha oo sareysa.






