cunto fudud oo konjac ah oo dhadhan Ketoslim Mo sauerkraut ah oo khudradeed ah 22g
Ku saabsan shaygan:
Konjaccunto fudud: Cunto fudud oo konjac ah waxaa sidoo kale loogu yeeraa LaTiao gudaha Shiinaha, qaabkeeduna waa isku mid cuntada fudud ee WeiLong, cunto fudud oo konjac ahina waxay ka samaysan tahay xididka konjac. Dhammaan cuntooyinka caafimaadka leh ee dabiiciga ah, oo ka buuxaFaybarka cuntada, qaab-dhismeedka cuntada fudud waxay u ekayd konjac-gaas la calaliyojellyWaxay ku shubeen shaah xumbo leh, laakiin kan ayaa xoogaa "ka qallafsanaa".
Beddelka dhadhanka: Waxaa jira afar dhadhan oo aad dooran karto, sauerkraut basbaas leh iyo dhadhan basbaas leh, fur baakadka oo waxaad urin doontaa udgoonka, dhadhan kala duwan ayaa ku siinaya dareen kala duwan, haddii aad qaadan karto dhadhanka basbaaska leh, isku day midka basbaaska leh, haddii aad jeceshahay dhadhanka dhanaan, isku daysauerkrautdhadhan.
Ku habboon in la keeno: Baakad kasta waxay leedahay 22g (20g oo loogu talagalay dhadhanka basbaaska leh), waxaad ku raaxaysan kartaa cuntada fudud ee konjac guriga, haddii aad rabto inaad la wadaagto asxaabtaada ama aad la soo baxdo, kaliya jeebka geli, ku raaxayso dhadhanka macaan wakhti kasta iyo meel kasta!
SIDA LOO CUNTO/ISTICMAALAYO:
1. Fur baakadda.
2. Diyaar u ah in la cuno.
Calaamadaha Alaabta
| Magaca alaabta: | Konjac cunto fudud dhadhan sauerkraut |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 22g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Biyo, Budada Konjac, Basbaas la shiiday (basbaas masago ah), saliid rapeseed, istaarij, milix la cuni karo, basbaas, sonkor cad, xawaash, soosaar khamiir, Waxyaabaha lagu daro cuntada (sodium glutamate, 5 '-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), nuxurka la cuni karo |
| Muddada khaanadaha: | 9 bilood |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Sahay hal joogsi ah Shiinaha 2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3. OEM&ODM&OBM ayaa diyaar ah 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 295kJ |
| Borotiin: | 1.1g |
| Dufanka: | 3.2g |
| Kaarboohaydrayt: | 4.5g |
| Faybarka cuntada | 7.2g |
| Sodiyam: | 1380mg |
S&J
Waa maxay cunto fudud oo konjac ah?
Marka ugu horreysa ee la eego, qofku wuxuu u maleyn karaa in cuntada fudud lagu sameeyo squid ama octopus. Laakiin dhab ahaantii, cuntada fudud waxaa lagu sameeyaa burka konjac. Si gaar ah ayaa loogu baakadeeyay si loogu isticmaalo si ku habboon, markaa waxaad keeni kartaa meel kasta oo aad rabto. Baakad kasta waxay ku dhowdahay 26kcal, taasoo aad ugu habboon cunto fudud.
Waa maxay cunto fudud Weilong?
Weilong Foods waa summad cunto fudud oo soo saarta oo soo saarta baasto basbaas leh, cunto badda la qalajiyey, iyo noocyo kale oo cunto fudud ah.
Waa maxay Weilong macaan?
Macluumaadka Guud ee Weilong Delicious Global Holdings.
Alaabo dheeraad ah oo la sahamin karo
Ketoslim mo Co., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.

Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir





