Bariis is kululeeya, cunto degdeg ah oo loogu talagalay xerada | Ketoslim Mo
Ku saabsan shaygan
Bariiska Konjac ee is-kulayliya waxa ku jira weel kuleyliya, taasoo ka dhigaysa mid fudud oo dhaqso badan in la cuno, miisaankiisuna fudud yahay ayaa sahlaya in la qaado.Bariiska Konjac wuxuu beddeli karaa ric-ga cade, iyo karbohaydraytyada ku jirta waxay 80% ka yar tahay tan bariiska cad. Waa bariis caafimaad qaba oo leh dufan yar, kaloori yar iyo sonkor la'aan.Ketoslim Mowaxay baraneysay sida bariiska konjac loogu soo geliyo nolosha macaamiisha si qoto dheer.Bariis is-kululeeyawaxay ka dhigaysaa mid ku habboon oo dhakhso badan, taasoo yaraynaysa wakhtiga ay macaamiishu ku qaataan karinta.
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Bariis is kululeeya |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 100g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Bariis, istaarijka galleyda la cuni karo, ester-ka fatty acid ester-ka mono-diglyceride, kalsiyum dihydrogen phosphate, bur konjac |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | Gluten la'aan/Ere dufan ah/ Keto ku habboon |
| Shaqada: | Ku habboon/ Diyaar u ah in la cuno |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa4. Muunado bilaash ah5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 355Kcal |
| Borotiin: | 6.4g |
| Dufanka: | 0g |
| Kaarboohaydrayt: | 80.8g |
| Sodiyam: | 0mg |
SIDA LOO CUNTO/ISTICMAALAYO
1. Ku darsuxuunta la kariyeybariiska baaquli yar ku shub
2. Dhig suufka kululaynta oo ku shub biyo heerkulka qolka ah baaquli weyn oo hoos ugu dhaadhac kan yar.
3. Baaquli yar dhig meel ka sarreysa baaquli weyn. Wax walba ku dabool daboolka.
4. Sug ilaa 15 daqiiqo.
5. Ilaa inta uumi ka soo baxayo baaquliga, ku raaxayso maradaada!
Su'aalaha Badiya La Weydiiyo
Waxyaabaha ugu muhiimsan waa bariis qalalan, falcelinta bacda kululaynta biyahana waxaa loo isticmaalaa in bariiska lagu kululeeyo biyaha.
Bariiska ku shub weelka bariiska oo ku dar biyo ku habboon; fur baakadda kululaynta, ku dar biyo qabow oo ku habboon, sug inta baakadda kuleylintu ay sii deyso kulaylka, oo ku raaxayso 15 daqiiqo ka dib.
biyaha si ay ula kulmaan Kaalshiyam Oxide. Kadib waxaa bilaabma falgal dabiici ah oo dibadda ah kaas oo dhaliya kulayl.
Kulaylku wuxuu ka dhashaa falgal ka yimaada kulaylka dibadda oo ay keento biyo heerkulka qolka lagu daro macdanaha budada ah sida magnesium, birta iyo milixda. Baakadaha waxaa loogu talagalay in biyaha kulul ay hoos maraan saxaaradda cuntada oo ay uumi bixiyaan.
Wax badan ka baro alaabada Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.
Su'aal: Baasto konjac ma kuu xun tahay?
Jawaab: Maya, waa ammaan inaad wax cunto.
Su'aal: Maxaa loo mamnuucay baasto konjac ah?
Jawaab: Waa mamnuuc Australia sababtoo ah khatarta ah in la ceejiyo.
Su'aal: Ma caadi baa in la cuno baasto konjac ah maalin kasta?
Jawaab: Haa laakiin si joogto ah uma aha.





