Tofu konjac oo ah rooti dabiici ah oo dhan oo laga sameeyay fiber badan
Ku saabsan Ketoslim mo
Ketoslim moCo., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.
Calaamadaha Alaabta
| Magaca alaabta: | konajc tofu-Ketoslim Mo |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 300g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Bur Konjac, Biyo |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan, karbohaydrayt yar/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah 2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 15Kcal |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0 g |
| Kaarboohaydrayt: | 3.8g |
| Sodiyam: | 0mg |
- •WAXAY KOR U QAADAA HAB CAAFIMAAD LEH OO CUNNADA-- Tofu-ka Konjac-base, oo ah cunto cagaaran oo cusub, waxay kor u qaadaysaa miisaanka oo yaraada iyadoo leh cunto macaan oo kaliya 65kJ halkii adeeg. Waxaa laga heli karaa qaab tofu dhaqameed, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccini, iyo bariis, mid walbana gebi ahaanba waa ka xor sonkor, gluten,
- • TOFU ku salaysan KONJAC-- Konjac tofu waxaa laga sameeyay glucomannan oo laga sameeyay amorphophallus konjac, waxay leedahay kalooriyo yar iyo faybar badan.
- • BEDDELKA TOFU EE DHADHAN WEYN-- Sababtoo ah cuntada la cuni karo iyo shidaalka lagu daray, waxay si toos ah ugu dhex milmi kartaa maraqa saladhka, uma baahna in la kariyo, dhadhankeeduna waa mid jilicsan oo dhadhan fiican leh, taas oo aad u macaan.
2021 badeecad cusub oo caafimaad leh cuntada konajc hotpot caan ah oo caloosha timaha leh cuntada vegan ee konajc
Waa maxay tofu konjac?
Waa jelly laga sameeyay budada konjac, cagaar iyo cusub oo leh kaloori yar iyo faybar badan.
Maxaa loo mamnuucay xididka konjac ee Australia?
In kasta oo badeecada loogu talagalay in lagu cuno iyadoo si tartiib ah loo cadaadiyo weelka, haddana macaamiilku wuxuu nuugi karaa badeecadda xoog ku filan si uu si aan ula kac ahayn ugu rido marinnada neefta. Khatartaas awgeed, Midowga Yurub iyo Australia waxay mamnuuceen jelly-ka miraha ee Konjac.
Maxay konjac u xun tahay?
Konjac cayriin ah ayaa kuu sun noqon kara, haddii aad xad dhaafto hal marna waxaa laga yaabaa inay soo baxdo waxyeellooyin ka dhasha tan iyo markiibiyaha nuuga Tayadu waa fiican tahay. Si kastaba ha ahaatee, caadiyan ku cun tilmaamaha waa wax fiican.
Ma ammaan baa in la cuno konjac?
Haddii aan wax habayn ah la samayn ka hor cunista waa wax khatar ah, waxay u baahan tahay in la nadiifiyo oo habab badan la isticmaalo. Badeecadeennu waa 100% ammaan ah oo aad ku raaxaysato.




