baasto caato ah konjac baasto caato ah oo lacag la'aan ah muunad organic konjac spaghetti | Ketoslim Mo
•Faybar badan
• Qamadi la'aan
• Kaarboohaydraytyo hooseeya
• Ma laha Gluten
• GMO la'aan
Baasto caato ah ayaa hodan ku ahglucomannan, oo ah waxa laga sameeyo baastada konjac, ayaa sidoo kale loogu yeeraa Konjac (dhammaan dhirta dabiiciga ah).Miisaanka oo yaraada, hoos u dhigista cadaadiska dhiigga iyo sonkorta dhiigga, sunta iyo saxarada, ka hortagga kansarka iyo kaabista kalsiyum iyo saameyn kale. Istaarijka kulaylku waa eber, dhammaantood waxay higsanayaan kor u qaadida caafimaadka. Dadka qaba sonkorowga sidoo kale way cuni karaan fettuccine. Waxaan leenahay nidaam kormeer badbaado maadaama Keto-slim ay leeyihiin in ka badan 10 sano oo waayo-aragnimo ah, iyagoo haysta shahaado caalami ah oo rasmi ah: HACCP, BRC, IFS, HALAL, Kosher, CE, JAS, iwm...
baastada konjac oo jumlo ah /270g Shirataki Spaghetti / Eber Kaarbo / Baasto Konjac Organic
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Baasto Konjac ah oo dabiici ahKetoslim Mo |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Bur Konjac, Biyo |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan, karbohaydrayt yar/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Bixinta hal-joojin ah ee Shiinaha 2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 5Kcal |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0 g |
| Kaarboohaydrayt: | 1.2g |
| Sodiyam: | 7 mg |
Wax badan ka baro alaabada Ketoslim Mo
Dadku waxay sidoo kale weydiiyaan...
Baasto caato ah oo Keto ah ma saaxiibtinimo baa?
Haa, iyadoo la siinayo 2 g oo karbohaydrayt ah iyo 5 kaloori 83 g oo ah adeeg, baastada konjac waxay ku habboon tahay ardayda cuntada keto-ga ee doonaya inay cunaan baastada. Sidoo kale waa doorasho aad u fiican kuwa raacaya cunto vegan ama aan lahayn gluten, ama qof kasta oo doonaya inuu si caafimaad leh u cuno ama uu hagaajiyo jadwalkooda baastada habeenimo ee usbuuca.
Habka ilaalinta baasto Konjac?
Baasto Konjac ah waa qoyan yihiin. Si loo ilaaliyo jelka konjac, waxaa loo baahan yahay in lagu shubo xal alkaline ah, kaas oo ka dhigaya baasto dhadhan fiican leh. Haddii aad baastada ku qaboojiso qaboojiyaha, way adkaan doonaan waxayna saameyn doonaan qaab-dhismeedka.


