Baastada fettuccine ee Shirataki oo kaloori yar leh oo ah fettuccine isbinaajka konjac | Ketoslim Mo
Biyaha ku kari digsi dhexdhexaad ah. Biyaha ka daadi.baasto fettuccine isbinaajkaKu rid qaboojiye oo ku raaci biyo qabow 30 ilbiriqsi. Baastada ku rid biyo karkaraya oo kari 2-3 daqiiqo.baasto isbinaajkaMa libdhi doonaan inta lagu jiro karinta sababtoo ah ma laha midab. Waa doorasho wanaagsan oo quraacda, qadada iyo cashada ah, waadna ku cuni kartaa kalsooni. Konjac spinach fettuccine sidoo kale waa nooc ka mid ahfettuccine konjac.
Baasto shirataki jumlad ah oo leh baasto dufan la'aan ah iyo kaloori la'aan konjac isbinaajka fettuccine
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Baasto isbinaajka Konjac-Ketoslim Mo |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Burka Konjac, Biyaha |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan, karbohaydrayt yar/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka oo yaraada, sonkorta dhiigga oo yaraata,baasto cunto |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa4. Muunado bilaash ah5. MOQ hooseeya |
Baastada Isbinaajka Macluumaadka Nafaqada
| Tamarta: | 6Kcal |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0 g |
| Kaarboohaydrayt: | 1.6g |
| Sodiyam: | 0mg |
Kalooriyada Baasto Isbinaajka
Qiimaha Nafaqada
Cunto Ku Habboon oo Beddelaysa - Cunto Cunto Caafimaad Leh
Waxay ka caawisaa luminta miisaanka
Kalori yar
Ilo wanaagsan oo ah fiber cunto
Faybarka cuntada ee milmi kara
Yaree kolestaroolka dhiigga oo sarreeya
Keto-ku-habboon
Hoos u dhac ku yimaada sonkorta dhiigga (hypoglycemia)
Waa maxay baasto Shirataki fettuccine ah?
| Tallaabada 1aad | Konjac iyo isbinaajka tagliatne waa isku darka budada konjac ee Aasiya iyo isbinaajka. Xirmada oo dhan waxay ka kooban tahay 20 kaloori iyo 6 garaam oo karbohaydrayt ah. |
| Tallaabada 2aad | Baasto Shirataki ahwaa cunto karbohaydrayt yar oo leh kalooriyo yar halkii adeeg. Baasto Shirataki waa mid u fiican keto sababtoo ah waxay ku yar tahay karbohaydraytyada. |
Waxa kale oo laga yaabaa inaad jeceshahay
Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir




