Cuntada konjac baastada Konjac Shrimp Vegan Food | Ketoslim Mo
Siyaabo badan ayaa loo cuni karaa: Shimbiraha qabow, fur baakadka, dhaqcuntoMarka hore, ku rid digsiga oo kari 5 daqiiqo, ka saar, ku rid suxuunta dhinaca iyo xawaashka, habka labaad ee wax loo cuno: Marka la kariyo oo laga saaro, waxaa lagu shiili karaa hilib kale ama suxuunta dhinaca, taas oo ku habboon cuntada khudradda u fiican.iyada
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Cuntada Khudaarta Konjac-Ketoslim Mo |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Burka Konjac, Biyaha |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan, karbohaydrayt yar/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka oo yaraada, sonkorta dhiigga oo yaraata,baasto cunto |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa4. Muunado bilaash ah5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 5Kcal |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0 g |
| Kaarboohaydrayt: | 1.2g |
| Sodiyam: | 0mg |
Qiimaha Nafaqada
Cunto Ku Habboon oo Beddelaysa - Cunto Cunto Caafimaad Leh
Waxay ka caawisaa luminta miisaanka
Kalori yar
Ilo wanaagsan oo ah fiber cunto
Faybarka cuntada ee milmi kara
Yaree kolestaroolka dhiigga oo sarreeya
Keto-ku-habboon
Hoos u dhac ku yimaada sonkorta dhiigga (hypoglycemia)
Wax badan ka baro alaabada Ketoslim Mo
Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir





