Top-rated konjac fettuccine saafi caato ah baasto konajc | Ketoslim Mo
Samee cunto Talyaani ah oo caafimaad leh oo karbohaydrayt yar leh oo leh sixirfettuccine konjacKuwani waxay u ekaan karaan kuwo caadi ahbaastada fettuccine ee konjac, laakiin way u fiican yihiin jirkaaga.
Qayb ka mid ahbaasto konjac ahwaxa ku jira shan kaloori iyo saddex garaam oo karbohaydrayt ah - marka la barbar dhigo qiyaastii 22 garaam oo loogu talagalay cuntada caadiga ah.lasagna-- si ay si fudud ugu habboonaadaan hawlahaaga maalinlaha ah.
Baasto mucjiso Konjac ahwaa kuwa ay jecel yihiin dadka khudradda cuna,ketogeniciyo kuwa aan lahayn gluten-ka sababtoo ah waa mid ka mid ah baastada ugu yar ee kalooriga ku jirta waxayna sidoo kale ka caawiyaan xakamaynta miisaanka.
Lasagna-keena caanka ah wuxuu leeyahay qaab linguine ah oo caadi ah, sidaa darteed waa doorashada ugu fiican ee lagu qoyo suugada oo lagu daro dhadhan lasagna Alfredo oo kaloori yar leh, farmaajo Parmesan, iwm.
Baastada jumlada ah ee konjac laalaaban ee fettuccine konajc oo aan lahayn kaloori sare
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | fettuccine konjac-Ketoslim Mo |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Burka Konjac, Biyaha |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan, karbohaydrayt yar/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka oo yaraada, sonkorta dhiigga oo yaraata,baasto cunto |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa4. Muunado bilaash ah5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 5Kcal |
| Sonkor: | 0g |
| Dufanka: | 0 g |
| Kaarboohaydrayt: | 1.2g |
| Sodiyam: | 0 mg |
Qiimaha Nafaqada
Cunto Ku Habboon oo Beddelaysa - Cunto Cunto Caafimaad Leh
Waxay ka caawisaa luminta miisaanka
Kalori yar
Ilo wanaagsan oo ah fiber cunto
Faybarka cuntada ee milmi kara
Yaree kolestaroolka dhiigga oo sarreeya
Keto-ku-habboon
Hoos u dhac ku yimaada sonkorta dhiigga (hypoglycemia)
Waxa kale oo laga yaabaa inaad jeceshahay
Dadku waxay sidoo kale weydiiyaan:
Baasto Konjac ah ma kaarboohaydrayt baa?
Waa maxay konjac fettuccine?
Konjac fettuccine waa baastada kalooriga yar ee laga sameeyay konjac. Geedka konjac waa khudaar xidid ah oo hodan ku ah faybarka cuntada oo loo yaqaan glucomannan, oo ah maaddada ugu muhiimsan ee ku jirta konjac fettuccine. Konjac fettuccine lasagna waa mid ka ballaaran qaabkeeda marka loo eego baasto caadi ah. Maadaama ay tahay badeecad aan lahayn gluten, konjac fettuccine ma laha istaarij oo leh 0 karbohaydrayt saafi ah.
Maxay konjac u buuxinaysaa?
Konjac waxa ku jira faybar milmi kara, waa glucomannan, kaas oo abuura dareen buuxa sababtoo ah marinkiisa aadka u gaabiska ah ee dheefshiidka waxaana la tusay inuu yareeyo kolestaroolka oo uu dheellitiro sonkorta dhiigga. Konjac waa fiican yahay iyadoo ku xiran sida aad u kariso.
Baasto konjac ah oo Keto ah ma ku habboon tahay?
Haa, iyadoo la siinayo 2 g oo karbohaydrayt ah iyo 5 kaloori 83 g oo ah adeeg, baastada konjac waxay ku habboon tahay ardayda cuntada keto-ga ee doonaya inay cunaan baastada. Sidoo kale waa doorasho aad u fiican kuwa raacaya cunto vegan ama aan lahayn gluten, ama qof kasta oo doonaya inuu si caafimaad leh u cuno ama uu hagaajiyo jadwalkooda baastada habeenimo ee usbuuca.




