shirataki lasagna baasto 270 g konajc soybean qabow baasto | Ketoslim Mo
Lasagna-ka soybean-ka ee Shiratakiwaxaa loo adeegi karaa dhowr siyaabood: Marka hore, sida hargabbaasto caato ah, laba jeer dhaq lasagna-da, ku kari digsi shan daqiiqo, ka saar baastada, ha qaboobo, oo ku dar maraqa. Marka labaad, waxaad sidoo kale karin kartaa maraq, waxaad dhigi kartaa hilib caato ah iyo khudaar macaan, baakadbaasto konjac ah270g, qayb weyn
Baasto konjac oo tayo sare leh oo lasagne ah oo madax-bannaan oo ah 270 g oo baasto soybean qabow ah oo konajc ah
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Digir Konjac ahBaasto Qabow oo Konjac ah-Ketoslim Mo |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Burka Konjac, Biyo, bur soybean ah |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan, karbohaydrayt yar/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka oo yaraada, sonkorta dhiigga oo yaraata,baasto cunto |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 11Kcal |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0 g |
| Kaarboohaydrayt: | 1g |
| Sodiyam: | 0mg |
Qiimaha Nafaqada
Cunto Ku Habboon oo Beddelaysa - Cunto Cunto Caafimaad Leh
Waxay ka caawisaa luminta miisaanka
Kalori yar
Ilo wanaagsan oo ah fiber cunto
Faybarka cuntada ee milmi kara
Yaree kolestaroolka dhiigga oo sarreeya
Keto-ku-habboon
Hoos u dhac ku yimaada sonkorta dhiigga (hypoglycemia)
Habka cunista qaabka baasto qabow ee digirta soy
| Tallaabada 1aad | Habka 1aad: Biyo raaci biyo, iyadoo loo eegayo dhadhanka shaqsiyeed ee xawaashka aad jeceshahay, khudaarta, hilibka iyo wixii la mid ah waa la cuni karaa. Aad bay u fudud tahay oo ku habboon tahay. Habka 2aad: Ka dib markaad furto bacda, ku dhaq baastada 3 daqiiqo, biyaha ku kari dheriga, baastada ku rid dheriga, karkari 5 daqiiqo, karkari, milixda iyo xawaashka iyo suxuunta dhinaca ku rid si aad u soo qaadato oo aad u cunto. Habka 3aad: Ku dhufo hot pot Hinese waxay door bidaan habka loo cuno digsiga kulul. Digaagga marka hore dhaq diirka qabow, ku rid saxanka, sug inta digsiga kulul uu karkari doono, kari 2 daqiiqo, ka dibna waad cuni kartaa. |




