Baasto degdeg ah Cuntada Konjac Ketoslim-mo dhadhan macaan oo Vermicelli Sauerkraut ah
Ku saabsan shaygan:
Baasto caato ah:waxay u ekaan kartaa baasto caadi ah (spaghetti), laakiin aad bay ugu fiican yihiin caafimaadkaaga. Baasto caato ah oo had iyo jeer caan ah waabaasto kaloori yar, sidaas darteed waa ku habboon tahaybeddelka cuntada.
Cunto qaddiimi ah: Baasto mucjiso ah ama dhammaan badeecadaha waxaa laga sameeyaywarshadda konjac(oo lagu daray biyo lime macdan ah si ay u caawiyaan baasto-sameynta inay qaabkeeda ilaashadaan). Waa sida ay wadaaddada Buddhist-ka ah ee sameeyay baasto-sameyntan u sameeyeen in ka badan 1,400 oo sano ka hor Shiinaha iyo Japan-kii hore!
Beddelka dhadhanka: Kalooriyo yar oo karbohaydrayt yar ama aan lahayn gluten macnaheedu maahan inaadan ku raaxaysan karin suxuunta macaan, waxaan ku siinaynaa cuntooyin badandhadhansi aad u doorato, mid dooro si aad u bilowdo habkaaga cusub ee caafimaadka leh ee cunista hadda!
Faa'iidooyin badan: Laga sameeyayXididka konjac, oo ay ka buuxaan faybar cunto, waxaa ku jira xaddi badanGlucomannanWaxaa la muujiyay inay ka caawiso hoos u dhigista heerarka sonkorta dhiigga ee dadka qaba sonkorowga iyo iska caabbinta insulin-ta. Maadaama faybarka fiiqan uu dib u dhigo madhnaanta caloosha, heerarka sonkorta dhiigga iyo insulin-ta ayaa si tartiib tartiib ah u kordha marka nafaqooyinka lagu nuugo dhiiggaaga. Faybarkooda fiiqan ayaa dib u dhigaya madhnaanta caloosha, sidaas darteed waxaad sii joogi doontaa dhereg muddo dheer oo waxaad ku dambayn doontaa inaad cunto yar cunto.
SIDA LOO CUNTO/ISTICMAALAYO:
1. Fur baakadda.
2. Baastada degdega ah ee konjac haddii ay diyaar tahay in la cuno, waa la cuni karaa iyada oo aan la sugin.
3. Waxa kaliya ee aad u baahan tahay inaad ka walwasho waa sida aad u qaylin karto inta aad ku raaxaysato beddelkan baastada ee dhaqanka ah ee macaan.
Calaamadaha Alaabta
| Magaca alaabta: | Baasto degdeg ah oo Konjac ah-Ketoslim Mo |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 180g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Biyo,Burka Konjac |
| Ka kooban Dufan (%): | 64Kcal |
| Astaamaha: | Gluten la'aan/ Karbohaydrayt yar/ |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Sahay hal joogsi ah Shiinaha 2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3. OEM&ODM&OBM ayaa diyaar ah 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 64Kcal |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 2.6g |
| Kaarboohaydrayt: | 7.4g |
| Sodiyam: | 1026mg |
Alaabo dheeraad ah oo la sahamin karo
Dadku sidoo kale way weydiiyaan
waa maxay konjac Food | Ketoslim Mo
Waa maxay Baasto Konjac ah oo Skinny ah?
Maxay leedahay saamaynta dusha sare ee konjac oat | Ketoslim Mo
Maxaa konjac loogu yeeraa cuntada ugu fiican ee cuntada | Ketoslim Mo
Ma khatar baa in la cuno baastada Shirataki maalin kasta oo aan lahayn kaloori | Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.
waa maxay konjac Food | Ketoslim Mo
sida loo sameeyo konjac| Ketoslim Mo
Maxay leedahay saamaynta dusha sare ee konjac oat | Ketoslim Mo
Maxaa konjac loogu yeeraa cuntada ugu fiican ee cuntada | Ketoslim Mo
Ma khatar baa in la cuno baastada Shirataki maalin kasta oo aan lahayn kaloori | Ketoslim Mo
Baro wax badan…
Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir








