cunto fudud oo konjac ah oo china ah (dhadhan dheri kulul) | Ketoslim Mo
Cunto fudud oo konjac ah oo Shiinaha ahWaxyaabaha ay ka kooban tahay: biyo,bur konjac ah、istaarij、saliid khudradeed、basal、cusbo、sonkor cad、Cimriga shelf: 12 bilood; Miisaanka saafiga ah 270g, lagu kaydiyay meel qabow oo qalalan. Ha qaboojin.
Cunto jumlad ah oo aan sonkor lahayn oo leh faybar badan oo la habeyn karo oo loogu talagalay cuntada degdegga ah ee konjac cunto fudud oo konjac ah
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Shiinahacunto fudud oo konjac ah-Ketoslim Mo |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 22g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Biyo,Budada Konjac, Basbaas la shiiday (basbaas masago ah), saliid rapeseed, istaarij, milix la cuni karo, basbaas, sonkor cad, dhir udgoon, soosaar khamiir, Waxyaabaha lagu daro cuntada (sodium glutamate, 5 '-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), nuxurka la cuni karo |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan,karbohaydrayt yar/ |
| Shaqada: | miisaanka oo yaraada, sonkorta dhiigga oo yaraata,baasto cunto |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 456kJ |
| Borotiin: | 1.1 g |
| Dufanka: | 6.2g |
| Kaarboohaydrayt: | 7.6g |
| Sodiyam: | 1026 mg |
Qiimaha Nafaqada
Cunto Ku Habboon oo Beddelaysa - Cunto Cunto Caafimaad Leh
Waxay ka caawisaa luminta miisaanka
Kalori yar
Ilo wanaagsan oo ah fiber cunto
Faybarka cuntada ee milmi kara
Yaree kolestaroolka dhiigga oo sarreeya
Keto-ku-habboon
Hoos u dhac ku yimaada sonkorta dhiigga (hypoglycemia)
Waa maxay cunto fudud oo konjac ah?
| Tallaabada 1aad | Qofku wuxuu u maleyn karaa in cuntada fudud lagu sameeyo squid ama octopus. Laakiin dhab ahaantii, cuntada fudud waxaa lagu sameeyaa bur konjac ah. |
Wax badan ka baro alaabada Ketoslim Mo
Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir




