Caafimaadka Dabiiciga ah ee Keto Cuntooyinka konjac xumbo jelly| Ketoslim Mo
Ku saabsan shaygan:
Shaah xumbojelly konjacQaabku waa mid aad u jecel kubadda, dhadhankiisu waa calalin, Q-boodbood. laga sameeyay konjac, geed ka buuxaFaybarka cuntada, laguma darin shaaha xumbo oo keliya laakiin sidoo kale shaaha ama shaaha caanaha ee aad jeceshahay, Waxaan macaamiisha siinaa isku-darka iyo fikradaha hal-abuurka badan leh. Waxaan abuurnaa fursado cabitaan oo aan xadidnayn. Jelly Konjac oo jilicsan oo qallafsan, waa beddel caafimaad leh oo adiga kuu fiican oo loogu talagalay luul tapioca! Tani waa mid caan ah oo dufan yar oo dufan yar leh.cunto fudud oo konjac ahLaga soo bilaabo Aasiya waxay ku dareysaa qaab-dhismeed iyo dhadhan dheeraad ah isku-darkaan karamellaysan si aad u hesho dareen af oo cajiib ah oo aad jeclaan doonto - marka laga reebo kalooriyada dheeraadka ah iyo karbohaydraytyada.
• oo ay ka buuxaan faybar cunto, taasoo kaa dhigaysa inaad dareento inaad si buuxda u dhammaysay cunista cunto yar.
• Ku qanac rabitaankaaga shaaha macaan adigoo isticmaalaya shaah macaan oo macaan oo ah shaah bunni ah oo sonkor leh iyo jelly la calali karo oo aan la joojin karin oo lagu daray sharoobada subagga leh iyo karamell ahaan. Isku raaxayso cabitaan tayo sare leh oo Starbucks ah qiimo jaban.
• Afar dhadhan: Dhadhanka asalka ah, dhadhanka sonkorta buniga ah, dhadhanka Matcha iyo dhadhanka Sakura.
Sifada
1. Diyaar u ah in la isticmaalo
2. Ku kaydi meel qabow oo qalalan, oo aan la furin muddo 1 sano ah.
3. Waxaa loo isticmaalaa cabitaan qabow, dhadhan fiican leh
Calaamadaha Alaabta
| Magaca alaabta: | Shaah xumbojelly konjac |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Biyo,Burka Konjac |
| Ka kooban Dufan (%): | 0Kcal |
| Astaamaha: | Gluten la'aan/ Borotiin yar/ |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Sahay hal-joojin ah Shiinaha2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 336kJ |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0g |
| Kaarboohaydrayt: | 18.4g |
| Faybarka cuntada | 3g |
| Sodiyam: | 17mg |
Dhab ahaantii waa konjac waxaana loo isticmaali karaa sidii walxo cayriin ah si loo sameeyo.jelly konjac ah oo la calaliyey.Waxaa lagu dari karaa noocyo kala duwan oo walxo ceeriin ah. Waa mid ka mid ah, waxaana sidoo kale loo isticmaali karaa qayb yar oo shaaha caanaha ah oo keliya.konjac jelly bobaluulka iyo luulku waxay leeyihiin meel isku mid ah oo ah in laga samayn karo noocyo kala duwan oo dhadhan ah, sida dhadhanka asalka ah, matcha, sonkorta madow, iwm. Dhadhan ahaan, waxaa sidoo kale loo qaybiyaa nooca jilicsan ee wax lagu shiido, nooca qallafsan ee dabacsan iyo nooca u adkaysta kulaylka si ay ula qabsadaan alaabada kala duwan ee shaaha caanaha.
Muuqaal la cuni karo: Waxaa lagu dari karaa cabitaanno kala duwan, sida: shaah caano/qaxwo/caano/caano qumbaha/miro, iwm.
Dadku waxay sidoo kale weydiiyaan:
Waa maxaykonjacshaah xumbo leh?
Waxaa laga sameeyay konac kaas oo si dabiici ah uga buuxa faybar milmi kara oo loo yaqaanglucomannanhalkii laga isticmaali lahaa luul tapioca oo kaloori sare leh.
Waa maxay jelly-ga madow ee ku jira shaaha xumbo?
Luul madow oo Boba tapioca ahWaxaa sidoo kale loo yaqaan xumbo ama luul..
Waa maxay jelly-yada ku jira shaaha xumbo laga sameeyay?
laga sameeyayhilibka qumbaha, ama konjac, khudaar laga soo saaray.





