Konjac Root Shirataki baastada Warshada Low Gi Konjac Pasta| Ketoslim Mo
Ku saabsan shaygan
Badeecadaha Konjacwaxay yeelan karaan faa'iidooyin caafimaad. Tusaale ahaan, waxay hoos u dhigi karaan heerarka sonkorta dhiigga iyo kolestaroolka, waxay hagaajin karaan caafimaadka maqaarka iyo mindhicirka waxayna gacan ka geysan karaan bogsashada nabarka, waxay kor u qaadi karaan miisaanka oo yaraada, sababtoo ahkonjacNuugista aad bay u xoog badan tahay, waxay nuugi kartaa saliid xad-dhaaf ah oo ku jirta jirkaaga, si looga saaro in vitro, konjac-na wuxuu ka kooban yahay faybar cunto oo qani ah, haddii qofka qaba xiidmaha xun iyo caloosha, aanan cunin, sababtoo ah ma fududa in la dheefshiido, waxaa ugu wanaagsan inaad la tashato dhakhtar ka hor intaadan qaadan konjac.
Habka karinta:
1, shiil: laba jeer dhaq baastada oo daadi, saliid ku shub digsiga, ku rid baastada oo shiil, ku dar xawaash, biyo ku shub oo kari 5 daqiiqo, waad cuni kartaa, waxaad sidoo kale ku dari kartaa suxuunta aad ugu jeceshahay sida maraqa saladhka galleyda broccoli iyo wixii la mid ah;
2, karkari: biyo ku rid dheriga si uu u karkariyo, ka dibna ku rid baasto nadiif ah, ku dar xawaash, soo qaado qasacad cunta;
Calaamadaha Alaabta
| Magaca alaabta: | Baasto Konjac ah |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 200g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Biyo,Burka Konjac |
| Muddada khaanadaha: | 12 bilood |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Sahay hal joogsi ah Shiinaha 2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3. OEM&ODM&OBM ayaa diyaar ah 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 98kJ |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0g |
| Kaarboohaydrayt: | 2.9g |
| Sodiyam: | 196mg |
Alaabo dheeraad ah oo la sahamin karo
Dadku sidoo kale way weydiiyaan
Baasto konjac ah ma caafimaad baa?
Badeecadaha Konjac waxay yeelan karaan faa'iidooyin caafimaad. Tusaale ahaan, waxay hoos u dhigi karaan sonkorta dhiigga iyo kolestaroolka, waxay hagaajin karaan caafimaadka maqaarka iyo mindhicirka, waxayna kor u qaadi karaan miisaanka oo yaraada iyagoo kordhinaya dareenka buuxa. Sida kabitaan kasta oo aan la xakameyn karin, dadka qaba dhibaatooyinka caloosha ama xaaladaha caafimaad darrada waxaa lagula talinayaa inay la tashadaan dhakhtar ka hor inta aysan qaadan konjac.
Sidee loo cunaa baasto konjac ah?
Baasto Konjac ah waxaa lagu qasi karaa baasto, baasto qabow, baasto maraq ah, baasto shiilan, diyaar u ah in la cuno, waxaa lagu qasi karaa saladh si loo cuno: sida aad jeceshahay, waxaa lagu dari karaa maraqyo kala duwan, maaddooyin kala duwan, waxaa lagu samayn karaa baasto isku dhafan oo macaan. Karkari si loo cuno: waxay la jaan qaadi kartaa saldhig maraq oo kala duwan, waxay ku dari kartaa suxuunta dhinaca, waxay ku dari kartaa baasto konjac ah oo karkarinaysa, baasto maraq oo kaloori yar leh, macaan oo diyaar u ah in la cuno. Shiilan in la cuno: Baasto Konjac ah oo Q bam cusub leh, ku dar maaddooyinka ku habboon, shiil walaaq, baasto shiilan oo kaloori yar leh ayaa lagu raaxaysan karaa.
Ma iibsan kartaa konjac?
Dabcan, Ketoslim Mo waa shirkad soo saarta cuntada konjac, oo leh saldhig beerista iyo warshad farsamaysa konjac u gaar ah, waxaan leenahay qiimo tartan ah, wax soo saar, naqshadayn, hubin tayo iyo gaarsiinta albaab ilaa albaab oo aad rabto. Hadafkayagu waa inaan kaa caawinno yareynta dhibaatada aan loo baahnayn ee ku jirta geeddi-socodka soo dejinta Shiinaha iyo badbaadinta kharashkaaga wax iibsiga, oo ay ku jiraan waqtiga iyo lacagta. Waxaan sidoo kale kaa caawin karnaa inaad iibsato badeecooyin kale iyo agabyada baakadaha oo bilaash ah.






