Baasto bocorka ah oo tayo sare leh oo fettuccine konjac shirataki ah oo miisaan lumis ah | Ketoslim Mo
• Faybar badan
Iyadoo aan lahayn kalooriyo ku dhawaad (celcelis ahaan 8 kaloori 200 garaamkiiba),Baasto Boorash ah oo konjac ahwaxaa lagu sameeyaabur konjac ah,xididka oo laga sameeyo bur ka dibna laga sameeyo baasto ballac ahaan kala duwan. Aad bay u yar yihiin kalooriyada, 270 garaam baakadkiiba, taas oo ah cabbirka hal qof, wayna buuxinayaan sababtoo ah waxay ku badan yihiin faybarka boorashka. Si ka duwan ibaasto degdeg ah, waxay qaadataa 3-5 daqiiqo in la kariyo waana mid si fudud loo cuni karo
Baakad baasto konjac ah oo tayo sare leh oo aan lahayn gluten Baakad baasto degdeg ah oo leh khadad cad oo konjac oat fettuccine ah
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Fettuccine Boorashka Konjac-Ketoslim Mo |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Burka Konjac, Biyaha |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan, karbohaydrayt yar/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka oo yaraada, sonkorta dhiigga oo yaraata,baasto cunto |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa4. Muunado bilaash ah5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 8Kcal |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0 g |
| Kaarboohaydrayt: | 0g |
| Sodiyam: | 0mg |
Maxaad noo dooran lahayd?
Ketoslim mo Co., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
• Muunado bilaash ah
• MOQ hooseeya
• Baakad gaar ah
• Awoodda cilmi-baarista iyo horumarinta
• Badeeco tayo leh oo hal-abuur leh
• Adeegyada 1-1
• Bixinta 24 saacadood
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.
Ma cuni karaa baasto konjac ah maalin kasta?
Konjac glucomannan, cuntadu waxay qani ku tahay fiber-ka cuntada ee biyaha ku milma, waxay leedahay shaqooyin badan, bogga hore ee dukaankayga iyo wararka ayaa soo bandhigay cuntada konjac, sameynta suxuunta dhadhanka cuntada ee konjac gel, qallafsan oo cusub, waa ku habboonaanta alaabada quruxda, laakiin laguma talinayo in la cuno maalin kasta, waa inay noqotaa jimicsi dheellitiran marka loo eego biyo badan.
Maxaa loo mamnuucay baasto konjac ah?
Baasto Konjac ah waxay leedahay labanlaab faybar ka badan baasto caadi ah. Faybarkeeda glucomannan, oo ah faybar xididka konjac, wuxuu sababaa in caloosha ay bararto si ay u abuurto dareenka dhereg. Waxaa loo isticmaalaa sidii wakiil qaro weyn oo ku jira cuntooyinka qaarkood. Australia, waxaa laga mamnuucay kabitaan ahaan 1986 sababtoo ah waxay noqon kartaa khatar ceejin ah oo ay caloosha ku xannibto.
Baasto konjac ah ma 0 kaloori baa?
Baasto konjac ah oo aan kaloori lahayn (celcelis ahaan 8 kaloori 200g kasta) waxaa laga sameeyaa xididka geedka konjac (konnyaku), kaas oo laga sameeyo bur ka hor inta aan loo beddelin baasto leh ballacyo kala duwan. Aad bay u yar yihiin kaloori ahaan, laakiin weli way dhergaan, sababtoo ah aad bay ugu badan yihiin faybarka.



