konjac Oat Noodles Ketoslim Mo delicious cunto macaan shirataki baasto
Ku saabsan shaygan
Baasto boorash Konjac ah waa nooc ka mid ah baastadayadaketo-saaxiibtinimo leh cuntooyinka konjac, oo sidoo kale loo yaqaanBaasto boorash Shirataki ah or Baasto boorash oo mucjiso ah, si ka duwan taxanaha kale, tanbaasto boorash konjac ahwaxaa lagu qasay bur boorash iyobur konjac ah, ku darista faybarka boorashka isku darka ma aha oo kaliya inay kor u qaaddo qaab-dhismeedka baasto si ay u ekaato baasto ukun caadi ah laakiin sidoo kale waxay kordhisaa faa'iidooyinka nafaqada ee baasto. Taasina waa sababta loogu yeero "Baasto Mucjiso ah". Laga sameeyaywarshadda konjac, oo laga beero koonfur-bari Aasiya, inta badan Shiinaha iyo Japan. Geedkani wuxuu ka buuxaa faybar cunto. Si sax ah ayuu alaabtayada uga dhigayaa beddelka cuntada ugu habboon ee dadka miisaankooda dhima.
SIDA LOO CUNTO/ISTICMAALAYO
-
1. Shiil basasha, maraqa soy, maraqa soy, iyo saliidda sisinta.
2. Khudaarta ku rid digsiga.
3. Ku dar baastada oo si fiican u walaaq.
4. Ku dar milix oo dhadhami.
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | baasto boorash konjac ah |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Burka Konjac, Bur boorash, Biyo |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan, karbohaydrayt yar/ |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 9Kcal |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0 g |
| Kaarboohaydrayt: | 0g |
| Sodiyam: | 2mg |
Wax badan ka baro alaabada Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.





