Warshada tooska ah keto Konjac udon baasto | Ketoslim Mo
Halkee laga iibsan karaa baasto konjac ah
Ketoslim MoAnnagoo ah bixiye adeeg cunto karis oo hal mar ah, waxaan ku bixinnaa alaabada ugu fiican qiimaha ugu fiican makhaayaddaada, baarka, suuqa weyn, jikada, jimicsiga, dukaanka cuntada fudud iyo waxyaabo kaloo badan.
Hadafkayagu ma aha oo kaliya inaan macaamiisheenna siino adeegyada ay bixiyaanalaabta jumlada ugu fiicanqiimaha ugu hooseeya, laakiin sidoo kale si loo bixiyo adeeg macaamiil oo heer sare ah iyo rar degdeg ah. Annagoo ku jirnay warshadaha konjac in ka badan toban sano, waxaan haysannaa kuwo kalebaasto konjac udon ahAnnagoo ku jirnay warshadaha konjac in ka badan toban sano, waxaan xiriir wanaagsan la leenahay makhaayadaha, goobaha cuntada iyo xirfadlayaasha adeegga cuntada ee dalka oo dhan. Waxaan rajeyneynaa inaan noqono dukaan hal-meel ah oo aad ka heli karto dhammaan baahiyahaaga cuntada jumlada ah.
Baasto konjac oo aan sonkor lahayn gluten-free qoyan konjac spaghetti baasto Konjac udon baasto
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | baasto konjac udon ah-Ketoslim Mo |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Bur Konjac ah,Biyo |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan,karbohaydrayt yar/ |
| Shaqada: | miisaanka oo yaraada, sonkorta dhiigga oo yaraata,baasto cunto |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 4Kcal |
| Sonkor: | 0g |
| Dufanka: | 0 g |
| Kaarboohaydrayt: | 3.2g |
| Sodiyam: | 7 mg |
Qiimaha Nafaqada
Cunto Ku Habboon oo Beddelaysa - Cunto Cunto Caafimaad Leh
Waxay ka caawisaa luminta miisaanka
Kalori yar
Ilo wanaagsan oo ah fiber cunto
Faybarka cuntada ee milmi kara
Yaree kolestaroolka dhiigga oo sarreeya
Keto-ku-habboon
Hoos u dhac ku yimaada sonkorta dhiigga (hypoglycemia)
Dhowr qodob oo aqoon yar oo ku saabsan konjac
| Tallaabada 1aad | Tan iyo markaasalaabada konjacWaxay beddeli kartaa oo xumaan kartaa iyada oo aan la kaydin biyaha, isticmaalka biyaha liye si loo ilaaliyo cuntada ku jirta bacda (iyada oo aan lagu darin waxyaabaha ilaaliya) waxay ilaalisaa qaabka cuntada konjac, iyo sidoo kale dhadhan fiican. |
| Tallaabada 2aad | Cuntada Konjac waxay qani ku tahay faybarka cuntada, laakiin ma bixin karto tamar iyo borotiin ku filan, markaa cuncuntada konjacisla markaana, xasuuso inaad isku darto qaar ka mid ah miraha, khudaarta iyo hilibka cuntada, sidaas darteed waxay ka waxtar badan yihiin caafimaadka. |




