Baasto qamadi oo dhan ah oo Ketoslim Mo Shirataki ah oo la qalajiyey Baasto dabiici ah
Ku saabsan shaygan
Baasto boorash Konjac ah waa nooc ka mid ah baastadayadaketo-saaxiibtinimo leh cuntooyinka konjac, oo sidoo kale loo yaqaanBaasto boorash Shirataki ah or Baasto boorash oo mucjiso ah, si ka duwan taxanaha kale, baasto boorash konjac ah ayaa lagu qasaa bur boorash iyo bur konjac, iyadoo lagu darayo faybar boorash isku darka ah kaliya ma wanaajiso qaab-dhismeedka baasto si ay u ekaato baasto ukunta caadiga ah laakiin sidoo kale waxay kordhisaa faa'iidooyinka nafaqada ee baasto. Taasi waa sababta loogu yeero "Baasto Mucjiso ah"Waxaa laga sameeyay geedka konjac, oo laga beero koonfur-bari Aasiya, inta badan Shiinaha iyo Japan. Geedkani wuxuu ka buuxaa faybar cunto. Dhab ahaantii wuxuu alaabtayada ka dhigayaa beddelka cuntada ugu habboon ee dadka miisaanka dhima.
SIDA LOO CUNTO/ISTICMAALAYO
-
1. Shiil basasha, maraqa soy, maraqa soy, iyo saliidda sisinta.
2. Khudaarta ku rid digsiga.
3. Ku dar baastada oo si fiican u walaaq.
4. Ku dar milix oo dhadhami.
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | baasto boorash konjac ah |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Bur Konjac ah, Bur boorash ah, Biyo |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan, karbohaydrayt yar/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa4. Muunado bilaash ah5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 9Kcal |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0 g |
| Kaarboohaydrayt: | 0g |
| Sodiyam: | 2mg |
Wax badan ka baro alaabada Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.
Su'aal: Baasto konjac ma kuu xun tahay?
Jawaab: Maya, waa ammaan inaad wax cunto.
Su'aal: Maxaa loo mamnuucay baasto konjac ah?
Jawaab: Waa mamnuuc Australia sababtoo ah khatarta ah in la ceejiyo.
Su'aal: Ma caadi baa in la cuno baasto konjac ah maalin kasta?
Jawaab: Haa laakiin si joogto ah uma aha.




