baasto baastada kalori yar 丨Ketoslim Mo Gluten baasto dabacasaha bilaashka ah
Baasto kaloori yarbuskudka waxaa asal ahaan laga sameeyayXididka konjac, kaas oo ka buuxa faybar cunto, dufan la'aan iyo karbohaydrayt eber ah, doorasho caqli badan oo lagu dhimo miisaanka, qaabku waa sida dhaqanka oo kale.vermicelli(baastada) oo waxaan ku darnaa budada khudaarta karooto, haddii aad jeceshahay dhadhanka karooto, tani waxay kugu habboonaan kartaa.baasto konjac ahwaa kuwo aan dhadhan lahayn, cuntadan vegan-ka ah way ka dhadhan fiican tahay in kastoo, karintu sidoo kale waa mid fudud oo ku habboon, waxaadna ku dari kartaa wax kasta oo maaddooyin ah ama maraq ah si aad u samayso cunto karintaada gaarka ah. Sababtoo ah faybarka cuntada ee badan, waxaad dareemi doontaa gaajo ka dib waqti dheer, faa'iidooyinku way ka baxsan yihiin tan, eber karbohaydrayt ayaa wanaagsanmacaanka, dareem baasto macaan adigoon waxba ka walwalin, isku day baasto konjac ah oo hadda qaado nolosha caafimaadka leh!
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | baasto konjac ah-Ketoslim Mo |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Burka Konjac, Biyo, Budada Karootada |
| Muddada khaanadaha: | 12 bilood |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan, karbohaydrayt yar |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa4. Muunado bilaash ah5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 21kJ |
| Sonkor: | 0g |
| Dufanka: | 0g |
| Kaarboohaydrayt: | 1.2g |
| Sodiyam: | 7mg |
SIDA LOO CUNTO/ISTICMAALAYO:
1. Digsi weyn oo biyo milix khafiif ah lagu daray ah karkari. Ku dar baasto oo kari 8 ilaa 10 daqiiqo ama ilaa ay ka dhammaato; ka daadi.
2. Isla mar ahaantaana, digsi yar oo kulayl dhexdhexaad ah ku dhalaali 1 qaado oo subag ah. Ku dar toonta oo kari 30 ilaa 60 ilbiriqsi ama ilaa toontu ay bilaabato inay dahab noqoto.
3. Baaquli yar, ku dar dhir, basil, marjoram, thyme, 1 qaado oo subag ah, milix iyo basbaas madow oo la shiiday iyo toon la kariyey; si fiican isku walaaq. Ku dar baasto oo u adeeg.
Waxa kale oo laga yaabaa inaad jeceshahay
Waxaad weydiin kartaa
Ketoslim mo Co., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.
Baasto konjac ma kuu xun tahay?
Maya, waxaa laga sameeyay faybarka cuntada ee biyaha ku milma, kaas oo ka caawiya dhimista miisaanka.
Maxaa loo mamnuucay xididka konjac ee Australia?
In kasta oo badeecada loogu talagalay in lagu cuno iyadoo si tartiib ah loo cadaadiyo weelka, haddana macaamiilku wuxuu nuugi karaa badeecadda xoog ku filan si uu si aan ula kac ahayn ugu rido marinnada neefta. Khatartaas awgeed, Midowga Yurub iyo Australia waxay mamnuuceen jelly-ka miraha ee Konjac.
Baasto konjac ah ma ku xanuujin karaa?
Maya, laga sameeyay xididka konjac, kaas oo ah nooc ka mid ah dhirta dabiiciga ah, baasto konjac ah oo la qalajiyey waxba kuuma dhimi doonto.
Baasto konjac ah ma Keto baasto baasto ah baa?
Baastada Konjac waa mid aan lahayn wax saameyn ah oo ku saabsan keto. Waxay yihiin 97% biyo iyo 3% faybar. Faybarku waa karbohaydrayt, laakiin wax saameyn ah kuma laha insulinta.





