Faybarka xididka konjac cuntooyinka oo dhan oo leh hotpot timo leh oo caloosha ah Faybar yar oo kalori badan leh
Ku saabsan Ketoslim mo
Ketoslim moCo., Ltd. waa shirkad samaysacuntada konjaciyadoo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.
Calaamadaha Alaabta
| Magaca alaabta: | cuntada vegan ee konajc-Ketoslim Mocalool timo leh |
| Miisaanka saafiga ah | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Budada Konjac(Bur Konjac ah), Biyo |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan, kaloori hooseeya/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka oo yaraada, sonkorta dhiigga oo yaraata,baasto cunto |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa 4Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Waxyaabaha kale: budada badda ee badda
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 17Kcal |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0 g |
| Kaarboohaydrayt: | 2.8g |
| Sodiyam: | 0mg |
- •WAXAY KOR U QAADAA HAB CAAFIMAAD LEH OO CUNNADA -- Xididka KonjacCuntooyinka faybarka oo dhan, waxay kor u qaadaan miisaanka caafimaadka leh iyadoo la adeegsanayo cunto macaan oo muhiim ah, taas oo ah 73kJ oo keliya halkii adeeg. Waxaa laga heli karaa qaab caloosha timo leh oo dhaqameed, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccine, iyo bariis konjac ah, mid walbana gebi ahaanba kama madhna sonkor, gluten, iyo glucomannan qani ah.
- • CALOOL TIMO LEH OO KU SALEYSAN KONJAC-- Cunnooyinka xididka Konjac oo dhan Caloosha timaha leh waxaa laga sameeyay maaddooyin gaar ah oo loo yaqaan geedka Konjac, oo asal ahaan ka soo jeeda Koonfur-bari Aasiya, waxayna ka kooban tahayGlucomannan, faybar caafimaad qaba oo dabiici ah, oo biyaha ku milma kaas oo ka caawiya dheefshiidka iyo miisaanka oo yaraada.
- • BEDDEL CALOOL TIMO LEH OO DHADHAN WEYN-- Marka lagu daro hal ilaa laba koob oo biyo ah, caloosha Hairy waxay kuu ogolaaneysaa inaad ku raaxaysato dhadhan dhadhan fiican leh, dheriga kulul ee konjac waa doorasho wanaagsan, intaad daawaneyso cuntadaada. Faybaraha Konjac ee laga helo saxan kasta oo caloosha timo leh wuxuu leeyahay awood heer sare ah oo uu ku nuugo dareeraha. Marka fiilooyinkani ay la xiriiraan biyaha marka la dheefshiido, tani waxay kaa caawineysaa buuxinta caloosha, iyadoo abuureysa dareen buuxa iyo ka caawintamiisaan lumis.
J: Maya. Xididka Konjac si toos ah looma cuni karo, ka dib marka la farsameeyo, waa karbohaydrayt yar.
2021 badeecad cusub oo caafimaad leh cuntada konajc hotpot caan ah oo caloosha timaha leh cuntada vegan ee konajc
1. Konjac ma ammaan baa in la cuno?
Konjac iyada oo aan wax habayn ah lahayn waa sun, waa fiican tahay in la cuno ka dib marka la nadiifiyo.
2. Xididka konjac ma yahay karbohaydrayt?
Maya, waxa ka buuxa Glucan-mannan, nooc ka mid ah faybarka cuntada ee biyaha ku milma.




