Badeecadaha konjac Cuntada caafimaadka vegan Ketoslim Mo Dheriga kulul ee caloosha timo cad leh
Ku saabsan shaygan
Badeecadaha Konjac: Badeecadaha Konjac waxaa ka mid ahshirataki bariis, Baasto shirataki ah, shiilan konjac ah,cunto fudud oo konjac ahiwm. waxaa loo yaqaan caloosha cad ee konjac ee timaha leh. laga soo saarayXididka konjac, kaas oo sidoo kale loo yaqaan konnyaku, Magaca Laatiinka eewarshadda konjac
waaAmorphophallusDadku waxay sidoo kale ugu yeeraan konjaku, maroodiga yam, carrabka shaydaanka, timirta mas, iyo ubaxa voodoo. Guluubka geedka - qaybta geedka ee dhulka hoostiisa ku baxda - wuxuu ka kooban yahay faybar milmi kara oo loo yaqaanglucomannan.
TanXididka konjacCuntadu waxay u egtahay calool timo leh, midab cad, dhadhan calal leh, laakiincuntada vegan-ka, isticmaalka cuntada ee habab kala duwan sida digsi kulul, cunto fudud, suxuunta dhinaca.. qaabab sida hilibka caloosha timaha leh, cunto kaloori yar, beddel ku habboon dadka cuntada ku jira, sidoo kale u fiican dadka qaba sonkorowga.
SIDA LOO CUNTO/ISTICMAALAYO:
1. Kuleyli dheriga ilaa uu karkariyo.
2. Caloosha timaha leh ku dhaq 1 ilaa 2 daqiiqo.
3. Ku rid digsi kulul, ka dibna ku raaci dheriga, ilbiriqsiyo ama kaliya karkari sida aad jeceshahay.
3. Kaliya ku raaxayso cuntada macaan.
Calaamadaha Alaabta
| Magaca alaabta: | Caloosha timo leh ee konjac cad |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 500g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Biyo,Burka Konjac |
| Muddada khaanadaha: | 12 bilood |
| Astaamaha: | Gluten la'aan/ Borotiin yar/Dufan yar |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Sahay hal joogsi ah Shiinaha 2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3. OEM&ODM&OBM ayaa diyaar ah 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 73kJ |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0g |
| Kaarboohaydrayt: | 2.8g |
| Sodiyam: | 0mg |
S&J:
Maxaa loo mamnuucay konjac?
Guddiga Yurub ayaa mamnuucay alaabada macmacaanka sababtoo ah khataraha suurtagalka ah ee carruurta.
Ayaabaasto konjac ahadiga ayay kuu xun tahay?
Maya, cilmi baaris ayaa lagu ogaaday in konjac uu kaa caawin karo yareynta kolestaroolka guud, kolestaroolka LDL (xun), iyo triglycerides.
Konjac ma laga mamnuucay Australia?
Haa, sababtoo ah khataraha suurtagalka ah ee carruurta.
Alaabo dheeraad ah oo la sahamin karo
Ketoslim mo Co., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.

Baasto konjac ma kuu xun tahay?
Maya, waxaa laga sameeyay faybarka cuntada ee biyaha ku milma, kaas oo ka caawiya dhimista miisaanka.
Maxaa loo mamnuucay xididka konjac ee Australia?
In kasta oo badeecada loogu talagalay in lagu cuno iyadoo si tartiib ah loo cadaadiyo weelka, haddana macaamiilku wuxuu nuugi karaa badeecadda xoog ku filan si uu si aan ula kac ahayn ugu rido marinnada neefta. Khatartaas awgeed, Midowga Yurub iyo Australia waxay mamnuuceen jelly-ka miraha ee Konjac.
Baasto konjac ah ma ku xanuujin karaa?
Maya, laga sameeyay xididka konjac, kaas oo ah nooc ka mid ah dhirta dabiiciga ah, baasto konjac ah oo la qalajiyey waxba kuuma dhimi doonto.
Baasto konjac ah ma Keto baasto baasto ah baa?
Baastada Konjac waa mid aan lahayn wax saameyn ah oo ku saabsan keto. Waxay yihiin 97% biyo iyo 3% faybar. Faybarku waa karbohaydrayt, laakiin wax saameyn ah kuma laha insulinta.





