Baasto Konjac Boorash Udon ah oo Qiimaha ugu Fiican Baastada Caafimaadka leh Baasto Degdeg ah | Ketoslim Mo
- Waxay kor u qaaddaa cunista caafimaadka leh - Baasto Konjac Udon ahwaa cunto muhiim ah oo dhadhan fiican leh oo kor u qaadaysa miisaanka oo yaraada iyadoo 73kJ oo kaloori ah 100gkiiba laga heli karo dhadhan kale sidaUdon CadiyoIsbinaajka Udon, baasto kasta gebi ahaanba waa mid aan sonkor lahayn, aan lahayn gluten iyo kalooriyo yar.
- Ku salaysan Konjac- Baasto Udon ah oo laga sameeyay boorash waxaa laga sameeyay maaddooyin gaar ah,warshadda konjac, oo asal ahaan ka soo jeeda koonfur-galbeed Shiinaha waxayna ka kooban tahayglucomannan, faybar caafimaad leh oo dabiici ah oo milmi kara kaas oo ka caawiya dheefshiidka iyo miisaanka oo yaraada.
- Beddel dhadhan fiican leh oo loogu talagalay Baasto Boorash Konjac Udon ah-- Baastada boorashka ku dar hal ilaa laba koob oo biyo ah si aad u hesho beddel macaan oo aad u daawato waxaad cunayso. Marka faybarkan uu taabto biyaha inta lagu jiro dheefshiidka, waxay kaa caawinayaan buuxinta calooshaada, iyagoo abuuraya dareen qanacsanaan iyo ka caawinta miisaanka oo yaraada.
Ketoslim moCo., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale. Waxaan bixinaaiibsashada badan ee baasto konjac ah.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Baasto Boorash ah oo konajc ahKetoslim Mo |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Burka Konjac, Biyo, titanium dioxide, faybar boorash ah |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan, karbohaydrayt yar/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiineeska saadka hal-joojin ah2. Khibrad ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM ayaa diyaar ah4. Muunado bilaash ah5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 37Kcal |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0g |
| Kaarboohaydrayt: | 0g |
| Sodiyam: | 2mg |
Baasto Boorash Udon ah Cunto degdeg ah oo badan oo Shiinees ah oo caafimaad leh Cunto khudradeed oo caan ah oo miisaan lumis ah
Alaabo dheeraad ah oo la sahamin karo
Baasto konjac ah ma caafimaad baa?
Badeecadaha Konjac waxay yeelan karaan faa'iidooyin caafimaad. Tusaale ahaan, waxay hoos u dhigi karaan sonkorta dhiigga iyo kolestaroolka, waxay hagaajin karaan caafimaadka maqaarka iyo mindhicirka, waxayna kor u qaadi karaan miisaanka oo yaraada iyagoo kordhinaya dareenka buuxa. Sida kabitaan kasta oo aan la xakameyn karin, dadka qaba dhibaatooyinka caloosha ama xaaladaha caafimaad darrada waxaa lagula talinayaa inay la tashadaan dhakhtar ka hor inta aysan qaadan konjac.
Maxay Australia u mamnuucday konjac?
Baasto Konjac ah waxay leedahay labanlaab faybar ka badan baasto caadi ah. Faybarkeeda glucomannan, oo ah faybar xididka konjac, wuxuu sababaa in caloosha ay bararto si ay u abuurto dareenka dhereg. Waxaa loo isticmaalaa sidii wakiil qaro weyn oo ku jira cuntooyinka qaarkood. Australia, waxaa laga mamnuucay kabitaan ahaan 1986 sababtoo ah waxay noqon kartaa khatar ceejin ah oo ay caloosha ku xannibto.
Sideen u kariyaa baasto qalalan oo konjac ah?
Baasto qalalan ku rid baaquli, ku shub biyaha karkaraya oo qoy 10 daqiiqo. Baasto qalalan ayaa si tartiib tartiib ah u jilicsanaan doonta. Biyaha ku karkari dheriga, ku dar baasto, kari 10 daqiiqo, ku dar maaddooyinka, xawaashka iyo suxuunta dhinaca, ka dibna qaado oo cun.




