baasto toosan oo qallalan ketoslim Mo Shirataki baasto caato ah 100g
Ku saabsan shaygan
Si toosan u qalajibaastowaa nooc ka mid ahbaasto degdeg ah, taasi aad bay ugu habboon tahay,ciidanIsticmaalka ama isticmaalka dibadda labadaba waa doorashada ugu fiican. 100 garaam halkii adeeg, doorasho caqli badan oo lagu sameeyo haddii aad safar ku jirto ama aad fuulayso buuraha. Kahor Kirismaska, waxaan kugula talinaynaa baasto degdeg ah oo cusub oo qiimo dhimis leh. Laga sameeyay xididka konjac, waxaa ka buuxaFaybarka cuntada. Inta aad gaajo dareemayso way sii dheer tahay. Asal ahaan ma laha dhadhan, waxaad ku dari kartaa maaddooyin kasta oo aad doorbidayso, si fudud laguugu karin karo, loo karin karo ama loo kariyo si fudud labadaba waa la aqbali karaa.
SIDA LOO CUNTO/ISTICMAALAYO
1. Ku dar suxuunta la kariyeybariisbaaquli yar
2. Dhig suufka kululaynta oo ku shub biyo heerkulka qolka ah baaquli weyn oo hoos ugu dhaadhac kan yar.
3. Baaquli yar dhig meel ka sarreysa baaquli weyn. Wax walba ku dabool daboolka.
4. Sug ilaa 15 daqiiqo.
5. Ilaa inta uumi ka soo baxayo baaquliga, ku raaxayso maradaada!
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Baasto Toos ah oo Qalalan |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 100g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Budada Konjac, istaarijka baradhada, biyaha, waxyaabaha lagu daro cuntada |
| Muddada khaanadaha | 18 bilood |
| Astaamaha: | Gluten la'aan/Ere dufan ah/ Keto ku habboon |
| Shaqada: | Ku habboon/ Diyaar u ah in la cuno |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa4. Muunado bilaash ah5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 221Kcal |
| Borotiin: | 1.9g |
| Dufanka: | 0g |
| Kaarboohaydrayt: | 52.3g |
| Sodiyam: | 11mg |
FIIDIYOOW
Wax badan ka baro alaabada Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.
Su'aal: Baasto konjac ma kuu xun tahay?
Jawaab: Maya, waa ammaan inaad wax cunto.
Su'aal: Maxaa loo mamnuucay baasto konjac ah?
Jawaab: Waa mamnuuc Australia sababtoo ah khatarta ah in la ceejiyo.
Su'aal: Ma caadi baa in la cuno baasto konjac ah maalin kasta?
Jawaab: Haa laakiin si joogto ah uma aha.




