shirataki lasagna Customized Konjac Cold baasto | Ketoslim Mo
Keto karbohaydrayt yarlasagna shiratakiwaxaa laga samayn karaa kun lakab oo canjeero ah, oo lagu dahaadhay maraq, oo leh khudaar diyaar u ah in la cuno iyo hilib shiilan oo la shiilay Patty, aad u calaliso, noocan oo kale ah konjac laga sameeyay lasagne,baasto shirataki konjac ahCuntadu ma kululaan doonto, bacdu waa 270 garaam, waa miisaanka 1 qof. Waa la habeyn karaa, laakiin ka tag muunadda OEM/ODM oo bilaash ah.
Baasto konjac ah oo la diyaariyey 270g baasto maqaar qabow oo karbohaydrayt yar leh oo saafi ah oo Konjac ah
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | lasagna konjac-Ketoslim Mo |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Burka Konjac, Biyaha |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan,karbohaydrayt yar/ |
| Shaqada: | miisaanka oo yaraada, sonkorta dhiigga oo yaraata,baasto cunto |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa4. Muunado bilaash ah5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 5Kcal |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0 g |
| Kaarboohaydrayt: | 1.2g |
| Sodiyam: | 0 mg |
Qiimaha Nafaqada
Cunto Ku Habboon oo Beddelaysa - Cunto Cunto Caafimaad Leh
Waxay ka caawisaa luminta miisaanka
Kalori yar
Ilo wanaagsan oo ah fiber cunto
Faybarka cuntada ee milmi kara
Yaree kolestaroolka dhiigga oo sarreeya
Keto-ku-habboon
Hoos u dhac ku yimaada sonkorta dhiigga (hypoglycemia)
Cuntada Lasagne ee Konjac
Waxa kale oo laga yaabaa inaad jeceshahay
Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir




