Zero Carb Jumlo 0 Dufan Konjak Konnyaku Cunto fudud Jelly
Iibso jelly-ka ugu fiican ee eber-calorie ah qiimaha ugu hooseeya?
Waxaad timid meeshii saxda ahayd! Global Search waa goob wax ku ool ah oo internetka ah oo loogu talagalay noocyada iyo iibiyeyaasha si ay u xayeysiiyaan alaabtooda iyo macaamiishu ay u iibsadaan alaabtooda. Iyada oo leh noocyo badan oo alaab ah oo boqolaal qaybood ah, waa meel hal mar ah oo aad wax kasta oo aad u baahan tahay aad ku heli karto.
Waxaan la shaqeynaa kumanaan nooc oo hormuud ah iyo iibiyeyaal la aamini karo si aan kuu keenno xulasho ballaaran oo alaab ah.Ketoslim Mo, waxaad arki doontaa dukaamo rasmi ah oo summad leh iyo iibiyayaal kale oo badan oo madax-bannaan oo iibinaya100% alaab asal ah,si gaar ah u bixiya alaabo iyo adeegyo buuxiya shuruudaha macaamiil kasta. Marka ay timaado iibsashada jelly aan kaloori lahayn, hubaal ma lihid fursado. Ku raaxayso keydin weyn, qiimo dhimis iyo qiimo aad u fiican marka aad ka iibsato jelly kaloori 0 ahketoslim Moqiimaha iyo tayada.
Kalori Jelly-gaaga si fudud ayaa si toos ah loogu geyn doonaa albaabkaaga, meel kasta oo aad joogto, waxaana la damaanad qaadi doonaa soo celin aan dhib lahayn. Hubinta tayada badeecada iyo qanacsanaanta macaamiisha ayaa ah mudnaantayada koowaad. Fiiri noocyada kala duwan ee jellies-ka kalooriga ah ee 0 kalori ah oo dalbo hadda!
Haddii aad raadinayso alaab tayo sare leh ama qiimo jaban 0 kaloori jely, hubaal waad ka heli kartaa halkan! Konnyaku waxaa loo isticmaali karaa laba dhadhan oo kala duwan: miro guduud iyo canab. Jeex xariiqda dhibcaha leh ee sare ee bacda yar, si toos ah ayaa loo cuni karaa, ha ka welwelin cunista jelly si aad naftaada u ceebayso, furaha waa 0 kaloori oo faybar badan leh, dadka miisaankoodu dhimayo ha seegin!
Zero Carb Jumlo 0 Dufan Konjak Konnyaku Cunto fudud Jelly
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Konjac Jelly |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 300g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Burka Konjac, Biyaha |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan, karbohaydrayt yar/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 0Kcal |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0 g |
| Kaarboohaydrayt: | 4.5g |
| Sonkor | 0g |
| Sodiyam: | 0mg |
Waxa kale oo aad jeclaan kartaa:
Cunto Ku Habboon oo Beddelaysa - Cunto Cunto Caafimaad Leh





