Bariis Konjac ah oo saddex midab leh oo Keto ah oo qalalan | Bariis Glycemic hooseeya | Ketoslim Mo
Ku saabsan shayga
Ketoslim MoSaddex-midab ee KetoBariis Konjac qalalanwaa badeeco nafaqo leh oo macaan oo leh tusmada glycemic-ka hooseeya, oo si gaar ah loogu talagalay kuwa raacaya cuntada ketogenic. Waxaa laga sameeyay konjac, oo ah khudaar xidid kalori yar leh, oo leh faybar badan, waxaanu ku siinaynaa beddel bariis dhaqameed.
Waxay ku timaadaa saddex midab oo dhalaalaya, guduud, cagaar iyo jaalle, taasoo matalaysa saddex xabo, iyadoo ku daraysa noocyo kala duwan cuntadaada. Midabkan midabka leh.bariis konjac ahMa aha oo kaliya inay qancin doonto dhadhankaaga laakiin sidoo kale waxay ku dari doontaa midabyo badan cuntooyinkaaga keto.
Sifada
Shanta astaamood ee ugu muhiimsan ee keto saddex-midab lehbariis konjac ahwax soo saarka glycemic index hooseeya:
1. Cunto khudradeed oo dhaqameed Shiinees ah oo ku habboon
2. Dooro beerista saldhig dabiici ah
3. Beerista deegaanka, bacriminta kiimikada ama sunta cayayaanka ma jiraan
4. Baaritaanka gacanta si loo hubiyo tayada badeecada
5. Badeecadaha shahaadada
Faa'iidooyinka
4ta Faa'iido ee ugu waaweyn ee bariiska konjac ee saddex-midabka leh ee keto:
1. Nafaqada, dufanka yar iyo beddelka cuntada oo dhan
2. Glycemic hooseeya/ Gi hooseeya
3. Ku habboon dadka qaba sonkorowga
4. Xulashada miraha, oo buuxa oo calalinaya
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Bariis Konjac ah oo saddex midab leh |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Bariiska, burka hadhuudhka, burka galleyda, burka baradhada guduudan, burka baradhada macaan, burka baradhada, burka buckwheat, burka boorashka, burka quinoa, burka shaciirka ee highland, budada borotiinka qamadiga, budada fiber-ka cuntada, budada qaraha qadhaadh, budada cordyceps militaris, budada seleri, budada digirta Mung, budada yam, budada xididka kudzu, soosaarka caleenta mulberry, budada wolfberry, budada flaxseed,budada konjac, budada poria, istaarijka galleyda amylose (adkaysta), milix la cuni karo |
| Astaamaha: | Gi Hoose/Dufan Yar/Kaarboohaydrayt Yar/Sodium Yar |
| Shaqada: | Miisaan Dhimis, Yaraynta Sonkorta Dhiigga, Cuntooyinka kale ee Sonkorowga |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Miisaanka saafiga ah: | la habeyn karo |
| Kaarboohaydrayt: | 75.2g |
| Ka kooban Dufan: | 1.7g |
| Muddada Khafiska: | 12 Bilood |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Sahay hal-joojin ah |
| 2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano | |
| 3. OEM ODM OBM waa la heli karaa | |
| 4. Muunado bilaash ah | |
| 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka Nafaqada
| Xaqiiqooyinka Nafaqada | |
| 2 qaybood halkii weel | |
| Cabbirka wax lagu kala qaybiyo | 1/2 xirmo (100g) |
| Tirada halkii adeeg: | 356 |
| Kalooriyada | |
| % Qiimaha Maalinlaha ah | |
| Wadarta Dufanka 1.7g | 3% |
| Dufan Buuxa 0g | 0% |
| Dufanka Trans 0g | |
| Wadarta Kaarboohaydraytka 75.2g | 25% |
| Borotiin 7.4g | 12% |
| Faybarka Cuntada 2.6g | 10% |
| Wadarta Sonkorta 0g | |
| Ku dar 0g oo Sonkor lagu daray | 0% |
| Sodiyam 42g | 2% |
| Ma aha ilo kaloori oo muhiim ah oo ka yimaada dufanka, dufanka buuxa, dufanka trans, kolestaroolka, sonkorta, fiitamiin A, fiitamiin D, kalsiyum iyo birta. | |
| *Qiimaha Boqolkiiba Maalinlaha ah waxay ku salaysan yihiin cunto 2,000 oo kaloori ah. | |
Sawirka Faahfaahinta
Xaaladaha Khuseeya
Warshadda






