Baastada warshadda konjac ee jumlada ah oo aan lahayn gluten oo ah konjac silk knot | Ketoslim Mo
Sharaxaadda Badeecada Ketoslimmo Konjac Knot
Kor u qaad safarkaaga cunto caafimaad lehKetoslimmoKonjac Knots - baastada kacaan ah oo aan dambi lahayn oo loogu talagalay dadka xiiseeya keto, dadka miisaanka miiraya, iyo qof kasta oo raadinaya cunto nafaqo leh.baasto kaloori yarXal. Laga sameeyay 100% saafi ahbur konjac ah (glucomannan), guntimahan si gaar ah u qaabaysan ayaa hodan ku ah faybar cunto iyo calal la cuno.
Astaamaha Muhiimka ah iyo Faa'iidooyinka
Kaarboohaydraytyo saafi ah oo aan lahayn, dambi la'aan:Ketoslimmo Konjac Shredded Knots waa kuwo ku habboon kuwa cuna cunto ketogenic ah oo karbohaydrayt yar leh.
Faybar ku milma caafimaadka dheefshiidka:Waxaa ku badan faybarka glucomannan, kaas oo gacan ka geysta caafimaadka xiidmaha, kor u qaada dheregta, wuxuuna ka caawiyaa sunta dabiiciga ah.
Cunto khudradeed, aan lahayn gluten, aan lahayn xasaasiyad:Ma laha gluten, soy, laws, badar iyo waxyaabaha xoolaha laga sameeyo.
Diyaarinta degdega ah oo kala duwan:Si fiican u walaaq, biyaha ka daadi, ku dar saladhka qabow ama dib ugu kululee maraqa aad jeceshahay. Karkarin looma baahna, waana ku habboon qaab nololeedka mashquulka badan.
Tilmaamaha Badeecada Ketoslimmo China Konjac Knot
| Magaca alaabta: | konjac snot-Ketoslim Mo |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Burka Konjac, Biyaha |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan,karbohaydrayt yar/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 5Kcal |
| Borotiin: | 0.1g |
| Dufanka: | 0.1g |
| Kaarboohaydrayt: | 1.2g |
| Faybarka cuntada | 3.2g |
| Sodiyam: | 7mg |
Sida loo raaxaysto
Biyo raaci oo raaci:Ka saar baakadka oo si fiican ugu raaci biyo qabow si aad uga saarto dhadhanka dareeraha ilaaliya ee ku jira bacda.
Karinta:Ku rid biyo kulul muddo 2 daqiiqo ah si aad u hesho qaab jilicsan; iyadoo ku xiran muddada ayaa go'aamin doonta qaab-dhismeedka.
Isku darka dhadhanka:Ku dar pesto, marinara, saliid sisin ama maraq. Ku dar hilib la dubay, khudaar la dubay ama geedo yaryar.
Qiimaha Nafaqada
Waxay ka caawisaa luminta miisaanka
Kalori yar
Ilo wanaagsan oo ah fiber cunto
Faybarka cuntada ee milmi kara
Yaree kolestaroolka dhiigga oo sarreeya
Keto-ku-habboon
Hoos u dhac ku yimaada sonkorta dhiigga (hypoglycemia)
Wax badan ka baro alaabada Ketoslim Mo
Baasto konjac ma kuu fiican tahay?
Dabcan, baastada konjac ma aha oo kaliya inay yareyn karto miisaankaaga, hoos u dhigto sonkorta dhiigga, laakiin sidoo kale waxay yareyn kartaa calool istaagga iyadoo nadiifinaysa mindhicirka. Haddii aad rabto inaad caafimaad qabto, cunto macquul ah oo caafimaad leh iyo jimicsi ayaa lagama maarmaan ah.
Maxaa loo mamnuucay baasto konjac ah?
Baasto Konjac ah waxay leedahay labanlaab faybar ka badan baasto caadi ah. Faybarkeeda glucomannan, oo ah faybar xididka konjac, waxay sababtaa in caloosha ay bararto si ay u abuurto dareenka dhereg. Waxaa loo isticmaalaa sidii wakiil qaro weyn oo ku jira cuntooyinka qaarkood. Inkasta oo loo oggol yahay baasto gudaha Australia, haddana waxaa loo mamnuucay in lagu daro 1986 sababtoo ah waxay leedahay awood ay ku neefsato oo ay caloosha ku xirto.
Maxaa laga sameeyaa baasto konjac ah?
Baasto Konjac ah waa 75% baasto iyo 25% dareere ilaalin ah. Waxyaabaha ugu muhiimsan ee cayriinku waa budada konjac, oo ka tirsan xididka konjac waxayna qani ku tahay cattamannan. Aad bay u caawisaa dhimista miisaanka, xakamaynta cadaadiska dhiigga iyo bukaanada qaba sonkorowga.
Ma cuni karaa baasto konjac ah maalin kasta?
Konjac glucomannan, cuntadu waxay qani ku tahay fiber-ka cuntada ee biyaha ku milma, waxay leedahay shaqooyin badan, bogga hore ee dukaankayga iyo wararka ayaa soo bandhigay cuntada konjac, sameynta suxuunta dhadhanka cuntada ee konjac gel, qallafsan oo cusub, waa ku habboonaanta alaabada quruxda, laakiin laguma talinayo in la cuno maalin kasta, waa inay noqotaa jimicsi dheellitiran marka loo eego biyo badan.




