Cuntada xididka konjac cuntada vegan | Ketoslim Mo
Ku saabsan shaygan
Cuntooyinka xididka Konjac: Cuntooyinka xididka Konjac waxaa ka mid ahbaasto konjac ah, baasto shirataki ah, shiilan konjac ah,cunto fudud oo konjac ah, iwm. tan waxaa loo yaqaan caloosha wan ee konjac. Waxaa laga sameeyay xididka geedka konjac, kaas oo sidoo kale loo yaqaankonnyaku, Magaca Laatiinka ee geedka konjac
waaAmorphophallusDadku waxay sidoo kale ugu yeeraan konjaku, maroodiga yam, carrabka shaydaanka, timirta mas, iyo ubaxa voodoo. Guluubka geedka - qaybta geedka ee dhulka hoostiisa ku baxda - wuxuu ka kooban yahayFaybar milmi karaoo loo yaqaan glucomannan.
Cunnooyinkan xididka konjac waxay u eg yihiin calool timo leh, laakiincuntada vegan-ka, isticmaalka cuntada ee habab kala duwan sida hot pot, cunto fudud, suxuunta dhinaca.. cunto kaloori yar, beddel ku habboon dadka cuntada ku jira, sidoo kale u fiican dadka qaba sonkorowga.
SIDA LOO CUNTO/ISTICMAALAYO:
1. Diyaarinta dheriga kulul, karkarinta.
2. Fur baakadda. Raaci cuntada vegan-ka ah 1 ilaa 2 daqiiqo.
3. Ku rid digsi kulul, ka dibna ku raaci dheriga, ilbiriqsiyo ama kaliya karkari sida aad jeceshahay.
3. Waxa kaliya ee aad u baahan tahay inaad ka walwasho waa sida aad u qaylin karto inta aad ku raaxaysato beddelkan baastada ee dhaqanka ah ee macaan.
Calaamadaha Alaabta
| Magaca alaabta: | caloosha wan ee dheriga kulul ee Konjac |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 500g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Biyo, Bur Konjac ah |
| Muddada khaanadaha: | 12 bilood |
| Astaamaha: | Gluten la'aan/ Borotiin yar/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Sahay hal joogsi ah Shiinaha 2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3. OEM&ODM&OBM ayaa diyaar ah 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 97kJ |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0g |
| Kaarboohaydrayt: | 4.6g |
| Sodiyam: | 0mg |
Dadku sidoo kale waxay ka walwalaan:
Cuntooyinkee ka kooban xididka konjac?
Cunto ka kooban faybar cunto oo badan, sida baasto konjac ah, bariis konjac ah iyo cunto fudud, iwm.
Ma ammaan baa in la cuno konjac?
Xididka konjac ee cayriin waa sun, dadka caadiga ah ee caafimaadka qaba way cuni karaan haddii aysan xasaasiyad ku yeelan.
Maxaa konjac looga mamnuucay Australia?
Sababtoo ah waxay keeni kartaa in caloosha ay ceejiso oo ay caloosha xirto. Australia waxay mamnuucday in lagu daro cuntada sannadkii 1986.
Alaabo dheeraad ah oo la sahamin karo
Dadku sidoo kale way weydiiyaan
Ketoslim mo Co., Ltd. waa soo saare cunto konjac ah oo leh qalab tijaabo oo si fiican loo qalabeeyay iyo awood farsamo oo xooggan. Iyada oo leh noocyo badan, tayo wanaagsan, qiimo macquul ah iyo naqshado casri ah, alaabtayadu si weyn ayaa loogu isticmaalaa warshadaha cuntada iyo warshadaha kale.
Faa'iidooyinkayaga:
• 10+ sano oo waayo-aragnimo warshadeed ah;
• 6000+ dhul beereed oo laba jibbaaran;
• Wax soo saar sannadle ah oo 5000+ tan ah;
• 100+ shaqaale;
• 40+ waddan oo dhoofin ah.
Baasto konjac ma kuu xun tahay?
Maya, waxaa laga sameeyay faybarka cuntada ee biyaha ku milma, kaas oo ka caawiya dhimista miisaanka.
Maxaa loo mamnuucay xididka konjac ee Australia?
In kasta oo badeecada loogu talagalay in lagu cuno iyadoo si tartiib ah loo cadaadiyo weelka, haddana macaamiilku wuxuu nuugi karaa badeecadda xoog ku filan si uu si aan ula kac ahayn ugu rido marinnada neefta. Khatartaas awgeed, Midowga Yurub iyo Australia waxay mamnuuceen jelly-ka miraha ee Konjac.
Baasto konjac ah ma ku xanuujin karaa?
Maya, laga sameeyay xididka konjac, kaas oo ah nooc ka mid ah dhirta dabiiciga ah, baasto konjac ah oo la qalajiyey waxba kuuma dhimi doonto.
Baasto konjac ah ma Keto baasto baasto ah baa?
Baastada Konjac waa mid aan lahayn wax saameyn ah oo ku saabsan keto. Waxay yihiin 97% biyo iyo 3% faybar. Faybarku waa karbohaydrayt, laakiin wax saameyn ah kuma laha insulinta.




