Baasto mucjiso ah oo dhan oo lasagne boorash ah Konjac | Ketoslim Mo
Farqiga u dhexeeya boorashka iyobaasto(ama baastada) waa in baastada ay khafiif tahay iyo lasagne-ka boorashka uu ballaaran yahay, laakiin waxaa lagu sameeyaybudada konjac, ancuntada keto dabiiciga ahKonjac-ga karbohaydraytku ku yar yahay wuxuu ka dhigayaa mindhicirkaaga mid nadiif ah
Baastada Shirataki ee macaan ee OEM&ODM oo leh Gluten la'aan ah cunto khudradeed oo konjac ah oo lasagne ah oo Konjac ah
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Lasagne Boorashka Konjac-Ketoslim Mo |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Burka Konjac, Biyaha |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan,karbohaydrayt yar/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka lumiyo, sonkorta dhiigga hoos u dhig, baastada cuntada |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 8Kcal |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0 g |
| Kaarboohaydrayt: | 4g |
| Sodiyam: | 0mg |
Qiimaha Nafaqada
Cunto Ku Habboon oo Beddelaysa - Cunto Cunto Caafimaad Leh
Waxay ka caawisaa luminta miisaanka
Kalori yar
Ilo wanaagsan oo ah fiber cunto
Faybarka cuntada ee milmi kara
Yaree kolestaroolka dhiigga oo sarreeya
Keto-ku-habboon
Hoos u dhac ku yimaada sonkorta dhiigga (hypoglycemia)
Wax badan ka baro alaabada Ketoslim Mo
Halkan ku qor fariintaada oo noo soo dir




