Soo saaraha qalalan shirataki baasto 75g qallalan konjac | Ketoslim Mo
Baasto Konjac oo Qalalan
Sida loo cuno:
Konjack-ga lagu qooyobaasto qalalan oo konjac ahbiyo ku rid 30 daqiiqo, ku qoo ilaa ay jilcaan, ka dibna ku raaci biyo nadiif ah. Waxaad u isticmaali kartaa baasto caadi ah ama saxan dhinac ah sida digsi kulul, maraq, iwm.
Haddii aad isku dayayso inaad qalajisobaasto shirataki ahMarkii ugu horreysay, waxaa lagugula talinayaa inaad marka hore cunto qayb yar si aad uga fogaato calool-istaagga iyo dareenka aan fiicnayn.
Aad u dhadhan fiican oo aan dhadhan lahayn! Kaliya ku dar maraqa aad ugu jeceshahay! Baasto shirataki ah oo qalalan oo la mid ahbaasto keto macaantaas oo ah inay leeyihiin dhadhan aad u fudud marka loo eego qaab-dhismeedka, taasoo la macno ah inay ku habboon yihiin ku darista dhir udgoon iyo sameynta saxan kasta oo aad ku riyoonayso.
Halkee laga iibsan karaa baasto shirataki ah
Ketoslim MoAnnagoo ah bixiye adeeg cunto karis oo hal mar ah, waxaan ku bixinnaa alaabada ugu fiican qiimaha ugu fiican makhaayaddaada, baarka, suuqa weyn, jikada, jimicsiga, dukaanka cuntada fudud iyo waxyaabo kaloo badan.
Hadafkayagu ma aha oo kaliya inaan macaamiisheenna siino adeegyada ay bixiyaanalaabta jumlada ugu fiicanQiimaha ugu hooseeya, laakiin sidoo kale si loo bixiyo adeeg macaamiil oo heer sare ah iyo rar degdeg ah. Annagoo ku jirnay warshadaha konjac in ka badan toban sano oo aan wakiillo ka haysanno dalka oo dhan, waxaan ku faannaa inaan dhisno xiriir waara oo aan la yeelanno makhaayadaha, goobaha cuntada iyo xirfadlayaasha adeegga cuntada ee dalka oo dhan waxaanan rajeyneynaa inaan noqono dukaan hal-joojin ah oo loogu talagalay dhammaan baahiyahaaga cuntada jumlada ah.
75g baasto qalalan oo aan lahayn dufan oo keto ah oo leh maraq
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Baasto Konjac ah oo qalalan -Ketoslim Mo |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 75g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Burka Konjac, Biyaha |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan, karbohaydrayt yar/ |
| Shaqada: | miisaanka oo yaraada, sonkorta dhiigga oo yaraata,baasto miisaan lumis ah |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 21Kcal |
| Borotiin: | 0g |
| Dufanka: | 0 g |
| Kaarboohaydrayt: | 4.9g |
| Faybarka cuntada | 0.7g |
| Sodiyam: | 6.1mg |
Qiimaha Nafaqada
Cunto Ku Habboon oo Beddelaysa - Cunto Cunto Caafimaad Leh
Waxay ka caawisaa dhimista miisaanka
Kalori yar
Ilo wanaagsan oo ah fiber cunto
Faybarka cuntada ee milmi kara
Yaree kolestaroolka dhiigga oo sarreeya
Keto-ku-habboon
Hoos u dhac ku yimaada sonkorta dhiigga (hypoglycemia)
Baasto shirataki ma qalalan tahay?
| Tallaabada 1aad | Cuntooyinka KonjacBiyaha lagu ilaaliyo badanaa ma qallalaan. Faa'iidada ayaa ah inaysan lahayn urta caadiga ah ee Shirataki, waana qalalan yihiin oo si fudud loo qaadi karo loona kaydin karo. Ku dhawaad dhadhan ma leh, laakiin si fudud ayay u nuugtaa inta badan suugada, sida rootiga xawaashka leh ee ku jira ramen, maraqa soy, ama maraqa shiilan. |
| Tallaabada 2aad | Noocan baasto qalalan, bac yar waa 75 garaam, bac yar waxay noqon kartaa miisaanka qofka, haddii aad badanaa cunto badan cunto, waxaad dhigi kartaa 2 xabbo si aad u kariso oh |
Waxa kale oo laga yaabaa inaad jeceshahay
Ma qalajin kartaa baasto konjac ah?
Waa ku habboon tahay inay qalalan yihiin, waxaad ku hayn kartaa muddo dheer bakhaarka cuntada. Laakiin ma cuni kartid waqtigii hore. Waa macaan khudaar la shiilay, maraqa soy iyo xawaash digaag/khudrad khudradeed.
Ma heli kartaa baasto qalalan oo shirataki ah?
Dhadhankoodu aad buu u yar yahay, markaa si fiican ayay ula shaqeeyaan maaddooyin iyo maraqyo kala duwan. Baasto konjac oo caadi ah waa "qoyan" oo "qalalan", waxayna sidoo kale ku yimaadaan baakado kala duwan, sida bacaha, sanduuqyada, sanduuqyada aluminiumka, iwm.
Sideen u kariyaa baasto qalalan oo konjac ah?
Baasto qalalan ku rid baaquli, ku shub biyaha karkaraya oo qoy 10 daqiiqo. Baasto qalalan ayaa si tartiib tartiib ah u jilicsanaan doonta. Biyaha ku karkari dheriga, ku dar baasto, kari 10 daqiiqo, ku dar maaddooyinka, xawaashka iyo suxuunta dhinaca, ka dibna qaado oo cun.






