low cal spaghetti konjac soba baasto | Ketoslim Mo
Ma degdegaysaa? Marka si dhakhso ah loo mayro, kuwani waa dabiici,baasto kaloori yardiyaar u ah inay cunaan! Dhadhankooda dhexdhexaadka ah wuxuu ka dhigayaa baastooyinkan kuwo la isticmaali karo, laakiin habka aan ugu jecelnahay inaan u cunno waa inaan ku karsano maraq khudaar la jarjaray, ama aan ku shiilno digaag iyo khudaar. Gunno: 4-wiqiyadood oo adeeg ah waxay bixisaa 15 boqolkiiba qaadashadaada maalinlaha ah ee kaalshiyamka. In kasta oo aysan ahayn koob caano ah, haddana weli waa nafaqooyin aad u badan oo aadan caadiyan ka heli lahayn baaquli baasto ah.
Baasto Cusub oo Dhexdhexaad ah 2021 Baasto Konjac ah oo aan lahayn asiidh iyo alkali
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | baasto soba ah oo konjac ahKetoslim Mo |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 270g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Burka Konjac, Biyaha |
| Ka kooban Dufan (%): | 0 |
| Astaamaha: | gluten/dufan/sonkor la'aan, karbohaydrayt yar/faybar badan |
| Shaqada: | miisaanka oo yaraada, sonkorta dhiigga oo yaraata,baasto cunto |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Shiinaha sahayda hal-joojin ah2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano3. OEM&ODM&OBM waa la heli karaa 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 8Kcal |
| Sonkor: | 0g |
| Dufanka: | 0 g |
| Kaarboohaydrayt: | 0.4g |
| Sodiyam: | 0 mg |
Qiimaha Nafaqada
Cunto Ku Habboon oo Beddelaysa - Cunto Cunto Caafimaad Leh




