Cunto Diyaar u ah in la Cuno | Beddelka Bariiska, Bariiska Konjac ee Degdegga ah | Ketoslim Mo
Ku saabsan shayga
Qaacidada bariiska degdega ah ee konjac waa la mid tahay bariiska konjac, laakiin waa bariis qalalan. Waxaad ku qooyi kartaa biyo kulul dhowr daqiiqo ka hor intaadan cunin. Bariis degdeg ah oo Konjac ah waa mid ku habboon oo dhakhso badan, waxaadna ku raaxaysan kartaa cunto macaan dhowr daqiiqo gudahood. Waxay ku habboon tahay shaqaalaha xafiiska iyo macaamiisha keligood wax cuna si ay ugu raaxaystaan cunto fudud oo degdeg ah; laakiin bariiska konjac wuxuu faa'iido u leeyahay jirka aadanaha. Waxyaabaha ugu muhiimsan eeKetoslimMo'sBadeecadaha konjac waa xididka konjac, kaas oo hodan ku ah nafaqooyinka. Waxa ku jira glucomannan iyo faybar cunto, sonkor kuma jiraan, kalooriguna aad buu u yar yahay.
Sharaxaadda Badeecadaha
| Magaca alaabta: | Bariiska Konjac ee Xalaasha ah ee Degdegga ah |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Biyo, budada Konjac |
| Astaamaha: | Cunto Xalaal ah/Faybar badan/Cunto khudradeed/Dhadhan basbaas leh |
| Shaqada: | Miisaan Dhimis, Si Fudud Loo Qaadi Karo, Beddelka Cuntada Khudaarta |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Miisaanka saafiga ah: | 230g |
| Kaarboohaydrayt: | 31g |
| Ka kooban Dufan: | 7.2g |
| Muddada Khafiska: | 12 Bilood |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Sahay hal-joojin ah |
| 2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano | |
| 3. OEM ODM OBM waa la heli karaa | |
| 4. Muunado bilaash ah | |
| 5. MOQ hooseeya |
| Xaqiiqooyinka Nafaqada | |
| 2 qaybood halkii weel | |
| Cabbirka wax lagu kala qaybiyo | 1/2 xirmo (100g) |
| Tirada halkii adeeg: | 212 |
| Kalooriyada | |
| % Qiimaha Maalinlaha ah | |
| Wadarta Dufanka 7.2g | 12% |
| Wadarta Kaarboohaydraytka 31g | 10% |
| Borotiin 3.8g | 6% |
| Faybarka Cuntada 4.3g | 17% |
| Wadarta Sonkorta 0g | |
| Ku dar 0g oo Sonkor lagu daray | 0% |
| Sodiyam 553mg | 28% |
| Ma aha ilo kaloori oo muhiim ah oo ka yimaada dufanka, dufanka buuxa, dufanka trans, kolestaroolka, sonkorta, fiitamiin A, fiitamiin D, kalsiyum iyo birta. | |
| *Qiimaha Boqolkiiba Maalinlaha ah waxay ku salaysan yihiin cunto 2,000 oo kaloori ah. | |
Faa'iidooyinka aan leenahay
CUNTADA XALAAL AH:Ketoslim MoBariiska konjac waa xalaal wuxuuna waafaqsan yahay heerarka cuntada Islaamka. Taas macnaheedu waa in macaamiisha Muslimiinta ah ay ku raaxaysan karaan cuntadan macaan ee la diyaariyey iyagoon ka walwalin isku dheelitirnaanteeda adag.
LIISKA WEYN: Bariiska konjac ee degdega ah wuxuu qani ku yahay faybarka cuntada, kaas oo ah kaabis aasaasi ah oo lagu ilaalinayo caafimaadka. Faybarka badan wuxuu kor u qaadaa shaqada saxda ah ee habdhiska dheefshiidka, wuxuu ka hortagaa xannibaadaha, wuxuuna gacan ka geystaa xakamaynta sonkorta dhiigga iyo heerarka kolestaroolka. Markaad cuntid bariiska Konjac, waxaad si fudud u kordhin kartaa qaadashada faybarka cuntada si aad u horumariso caafimaadkaaga guud.
Khudaar: Bariiskeena konjac waa cunto khudaar ah oo aan lahayn wax lagu daro. Tani waa ikhtiyaar ku habboon kuwa raacaya cuntada dadka jecel khudradda. Hadday tahay qof jecel khudradda ama qof raadinaya ikhtiyaar vegan ah, Waqtiyadayada Konjac Rice waxay ku siinayaan casho vegan oo nafaqo leh.
DHADHAN MACAAN: Bariiskayaga degdegga ah ee konjac wuxuu leeyahay dhadhan qani ah oo basbaas leh, taasoo u keenaysa waayo-aragnimo dhadhan xiiso leh kuwa jecel cuntada basbaaska leh. Basbaaska leh wuxuu ku dari karaa dhadhan cuntada isagoo sidoo kale kicinaya gaajada iyo kordhinta xiisaha cuntada. Haddii aad jeceshahay cuntada basbaaska leh, bariiska konjac wuxuu ku siin doonaa cunto kulul oo cajiib ah.
Sawirka Faahfaahinta
Habka Karinta
Xaaladaha Khuseeya
Warshadda






