Konjac Milkshake OEM/ODM sumadda proviate 丨Ketoslim Mo
Ku saabsan shaygan
Shake-ka nafaqada leh wuxuu leeyahay 144 kiilo oo kaloori ah, hamburger-kuna wuxuu leeyahay 800 kiilo oo kaloori ah. Cabitaanka shake-ka caanaha wuxuu la mid yahay orodka 1 saac, dabaasha 2 saacadood, iyo orodka 8 kiiloomitir. Waxaa jira dhadhan badan oo aad ka dooran karto.
SIDA LOO CUNTO/ISTICMAALAYO:
Cabitaan degdeg ah, looma baahna in la sugo. Sida loo cuno: Rux si aad budada u siman u sameyso, ku dar biyo diirran, si fiican u rux, si fiican u adeeg, waxaad sidoo kale ka soo saari kartaa koob biyaha, ku dari kartaa biyo kulul, rootiga subaxda wuxuu noqon doonaa mid macaan oo nafaqo leh.
Calaamadaha Alaabta
| Magaca alaabta: | Shake-ka caanaha Konjac |
| Miisaanka saafiga ah ee baasto: | 100g |
| Walaxda Aasaasiga ah: | Biyo, Bur Konjac ah |
| Muddada khaanadaha: | 12 bilood |
| Shahaadada: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Baakadaha: | Bac, Sanduuq, Bac, Xirmo Hal ah, Baakad Faakiyuum ah |
| Adeeggayaga: | 1. Sahay hal joogsi ah Shiinaha 2. Waayo-aragnimo ka badan 10 sano 3. OEM&ODM&OBM ayaa diyaar ah 4. Muunado bilaash ah 5. MOQ hooseeya |
Macluumaadka nafaqada
| Tamarta: | 1436kJ |
| Borotiin: | 54g |
| Dufanka: | 0g |
| Kaarboohaydrayt: | 1.2g |
| Sodiyam: | 338g |




